تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

از کد‌های مخفی گوشی تلفن همراه خود خبر دارید؟

با استفاده از کد *۳۳۷۰# می‌توان آنتن گوشی خود را تقویت کنید، بنابراین اگر جایی هستید که آنتن گوشی ضعیف است این کد به درد شما خواهد خورد.

کد اپراتور تلفن همراه
 

تقریبا تمام اپراتور‌های تلفن همراه در جهان کد‌های ویژه‌ای دارند که به واسطه به‌کارگیری این کد‌ها کاربران می‌توانند میزان کارایی گوشی تلفن همراه خود را بالا برده و بر برخی از قابلیت‌های آن بیفزایند. البه لازم به ذکر است که این کد‌ها ممکن است بر روی هر گوشی تلفن همراه کار نکند و بسته به مدل گوشی متفاوت باشد.

با کد *21*021# شما می‌توانید گوشی ود را از دسترس خارج کنید تا هر کس با شما تماس گرفت پیغام مشترک مورد نظر در دسترس نمی‌باشد مواجه شود.

 
با کمک کد *#0228# از وضعیت باتری گوشی خود مطلع می‌شوید.

با استفاده از کد *3370# می‌توان آنتن گوشی خود را تقویت کنید، بنابراین اگر جایی هستید که آنتن گوشی ضعیف است این کد به درد شما خواهد خورد.

اگر قصد خاموش کردن گوشی خود را دارد می‌تواید با کد *#*#7594#*#* این کار را انجام دهید.

کد *67# کدی است که می‌توان به کمک آن تماس ناشناس برقرار کرد.
 
کد #06#* سریال نامبر گوشی یا همان IMEI را نمایش می‌دهد. استفاده از این کد در هنگام خرید گوشی و تطابق آن با شماره سریال موجود روی جعبه گوشی و بدنه دستگاه می‌تواند به شما ثابت کند که گوشی شما اورجینال و آکبند است یا تعمیری و کارکرده است.

بسیاری از کاربران از این مطلب استقبال کرده و معتقدند که مفید بوده است. عده‌ای از کاربران نیز عنوان کردند که این کد‌ها را امتحان کردند و کار می‌کند.
 
منبع:  اسپوتنیک
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان