تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی ارزان سایت
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی ارزان سایت

آخرین تحولات استقلال به روایت مهدی پاشازاده

رفتن مددی ۱۰۰ درصد نیست

باشگاه استقلال در این روزها وضعیت عجیبی پیدا کرده و هواداران تیم به‌شدت ناراضی هستند. مهدی پاشازاده معاون ورزشی باشگاه استقلال می‌گوید شرایط استقلال به خاطر حواشی به وجود آمده خوب نیست

پاشازاده افزود: مشکلات تمام نمی‌شود. در همه ورزش‌ها مشکلات وجود دارد. شما این مشکلات را در تیم بارسلونا می‌بینید اما اینکه مشکلات چطور حل شود، اهمیت دارد. ما اگر تعامل داشته باشیم و تلاش خود را بیشتر کنیم، می‌توانیم موفق باشیم. سمتی که من در باشگاه دارم، سمتی است که در کل فوتبال دنیا تعریف شده است. به نظر من سیاسی‌ها و اداری‌ها باید در فوتبال باشند اما باید امور ورزشی باشگاه به دست آدم‌های ورزشی سپرده شود. در فوتبال اروپا ما هیات مدیره نداریم. باید جایگاه مشخص شود. این مجموعه اگر درست عمل کند، شاهد شرایط بهتری خواهیم بود.

معاون ورزشی استقلال درباره استعفای احمد مددی از مدیرعاملی باشگاه گفت: باید مدیرعامل بعدی انتخاب شود. وزیر ورزش باید در این رابطه تصمیم بگیرد. باز هم نمی‌توان درباره رفتن مددی 100 درصد صحبت کرد اما باید استعفای ایشان بررسی شود.

پاشازاده درباره شرایط مجیدی در استقلال و درباره اینکه او درخواستی مبنی بر جذب بازیکن داده است، گفت: ما رسما ایشان را دعوت کردیم که به باشگاه استقلال بیایند و خواسته‌های ایشان را برآورده کنند. منتظر هستیم تکلیف مشخص شود.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان