پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
پماد درمان بواسیر
وردپرس 24

زهرا امیرابراهیمی: می‌خواستند من خودکشی کنم

زهرا امیر‌ابراهیمی در نشست خبری بعد از جایزه جشنواره کن گفت: «عاشق مردم ایران هستم، حتی آنهایی که زندگی‌ام را نابود کردند»

زهرا امیرابراهیمی: می‌خواستند من خودکشی کنم

به گزارش «تابناک» به نقل از سینما دیلی، زهرا امیرابراهیمی بعد از دریافت جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره کن درباره خوشحالی مردم ایران از جایزه‌اش گفت:

«همین که من امشب اینجا هستم، پیامی مخصوصا برای زن‌های ایرانی‌ است. عده‌ای می‌خواستند من را از همه‌جا پاک کنند. می‌خواستند من را از سینما حذف کنند. آن‌ها می‌خواستند من هیچ جای دیگری دیده نشوم. حتی شاید می‌خواستند خودکشی کنم... که بمیرم. اما در آخر، من اینجا هستم. فکر می‌کنم این نشانه‌ی قدرت ماست و فقط به معنیِ قدرت زنان نیست، بلکه این قدرتِ انسان است. اگر به خودتان باور داشته باشید، می‌توانید.

من خیلی کار کردم. من فقط به خودم ایمان نداشتم... بلکه به شدت و به سختی کار کردم. من هنوز عاشق ایران هستم. ایران کشور اول و دوست داشتنی من است و عاشق تمام مردم ایران هستم، حتی آن‌هایی که زندگی‌ام را نابود کردند. می‌دانم مشکل بزرگ‌تر از یک مشکل شخصی است، یا حتی فراتر از دولت است. مساله درباره تمام شیوه‌ها و سیستمِ فکری است و فکر می‌کنم امروز همه‌چیز در حال تغییر است و این خبر خوبی برای من... و این جایزه، تشویق بسیار خوبی برای همه، مخصوصا زنان است.»

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان