نوره اسلامی زرنیخ دار

ویژگی نوره زرنیخ دار طب اسلامی که از آن بی خبرید

وب گردی ۱۴۰۱/۰۷/۴ ۲۲:۳۹ ۳۹۰۳۰۴۴

 این محصولات راحت ترین و بدون درد ترین را برای از بین بردن تمامی موهای زائد بدن ما می باشد که در مقابل موادهای دیگر بسیار نیز ارزان می باشد. این پودرها که در طب سنتی ما نیز بسیار در مورد ان مطاللب گفته شذه است برای محو کردن موهای زائد یک محصول عالی و بی نظیر بوده و یکی از موثرترین و باکیفیت ترین محصولاتی می باشد که بدون داشتن کم ترین عارضه و سوزشی به پوست هیچ آسیبی نمی رساند.

اگر شما و خانواده خود از آن دسته افردی هستید که همیشه به دنبال خرید یک محصول ایده آل هستید تا بتواند تمام مشکلات بهداشتی و موهای زائد خود را بدون دغدغه رفع کنید به شما این محصولات نوره را پیشنهاد می کنیم.

مجموعه آراد برندینگ قدیمی ترین کارخانه تهیه و تولید انواع نوره می باشد که علاوه بر تولیدات داخلی این محصولات را به کشورهای دیگر نیز ارسال می کند.اگر شماهم علاقه به خرید این محصولات دارید می توانید تجربه یک خرید متفاوت را با این مجموعه داشته باشید و بدون نیاز به حضور و به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.

ماده اصلی تشکیل دهنده نوره آهک می باشد که می توان آن را در خانه تهیه کرد ولی بهترین کار برای کسانی که وارد نیستند خطرناک می باشد و بهتر است که این کار را نکنند. این نوع از محصولات دارای قیمت بسیار مناسبی بوده و بهترین راه خرید انواع آن به صورت آماده و از فروشگاه های معتبر می باشد.

نوره اسلامی زرنیخ دار

نوره اسلامی زرنیخ دار از واجبات مومن بوده و استفاده از آن واجب است. برای تشخیص نوره ی با کیفیت به نکات زیر توجه نمایید.

•        نوره ی اصل رنگی سفید و استخوانی دارد.

•        خمیر آن روی بدن رنگ سبز دارد.

•        بوی ملایم داشته و از محیط حمام خارج نمیشود.

•        نوره ی اصل بدون مواد شیمیایی بوده و بدون هیچ عوارضی میباشد.

نوره زرنیخ دار طب اسلامی

یکی از بهترین مواد برای رفع موهای زائد نوره زرنیخ دار طب اسلامی است سفارش زیادی به استفاده از آن دارد. روش استفاده از آن به این صورت است که مقداری آب ولرم روی آن ریخته و به صورت خمیر در می آوریم و سپس روی نواحی مورد نظر کشیده و بعد از گذشت 5 دقیقه و خشک شدن آن، به آرامی با آب شسته تا موهای زائد را از بین ببرد. برای استفاده ی بهتر از آن نکاتی را ذکر می کنیم. نکاتی برای استفاده بهتر از نوره زرنیخ دار:

•        قبل از استفاده، نواحی مورد نظر را با آب سرد شسته تا منافذ پوست باز شوند با اینکار مانع، زدن جوش های پوستی بعد از استفاده میشوید.

•        برای لطافت یافتن پوست بعد از استفاده، میتوانید مقداری حنا به پودر اضافه نمایید.

•        جهت خوشبو کردن خمیر، از بابونه استفاده نمایید.

•        حتما قبل از استفاده آن را بو کنید، به این دلیل که آرسنیک موجود در نوره خواص فراوانی برای بدن دارد.

نوره زرنیخ دار طلایی

بهترین نوع پودر نوره بدون عطر آن است که به حالت طبیعی و زرنیخ دار طلایی تولید شده باشد. احادیث بسیاری در راستای مهم بودن نوره وجود دارد که امام صادق (ع) در این باره فرمودند که پیامبر اسلام هر جمعه این کار را انجام می دادند و موهای زائد و زیر سرین خود را با نوره تمیز می کردند.

امام بزرگوار در جای دیگری اشاره کردند که اگر موهای زائد را با تیغ اصلاح می کنیم باید هر هفته این کار را انجام داد و اگر اینکار را با نوره انجام می دهیم باید هر 15 روز این کار انجام شود و در نهایت نباید بیشت از 40 روز طول بکشد این نوع از محصولات به شما این امکان را می دهد بدون ایجاد آسیب بر روی پوست خود، موهای زائد را در خانه اصلاح کنید.

پودر نوره توانایی این را دارد که حتی کوچکترین موهای بدن را بدون ایجاد درد از ریشه برای مدت طولانی پاک کند.نوره جز محصولاتی می باشد که ارزش سرمایه گذاری را دارد و تنها محصولی می باشد که علاوه بر اینکه می توان موها را با خیال راحت و به آرامی از بین برد، می توان سلامت بدن را نیز با این پودر طبیعی ضمانت کرد.

نوره زرنیخ دار قم

از شهرهایی که دارای بزرگترین کارخانه های معروف تولید انواع نوره زرنیخ دار می باشد می توان به نوره زرنیخ دار قم اشاره کرد که از قدیم یکی از تولید کنندگان نمونه این محصولات در ایران بوده است. همان طور که اشاره کردیم احادیث بسیاری در باره استفاده از نوره بیان شده است که در این باره امام کاظم(ع) می فرمایند اگر موی سر بلند شود در پی آن آب کمر کم می شود و در پی آن مفاصل سست شده و باعث وجود سل می شود.

اما استفاده از نوره باعث افزایش آب کمر می شود و بدن را تقویت کرده و باعث ایجاد پیه می شود که این کاز نیز به چاق شدن کمک می کند. استفاده از نوره به اندازه ای مهم می باشد که امام صادق در این باره می فرماید اگر وقت نوره گذاشتن بر بدن شد و پول خرید نداشتید واجب است که به حساب خداوند آن را قرض کنید.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان