شهادت فرمانده یگان امداد شیراز حین ماموریت

در حین بازرسی از خودرو ناگهان یک سواری پژو پارس که اسکورت محموله بوده با سرعت زیاد و به صورت عمدی به سرتیپ دوم کوروش بازیار برخورد و وی را به شدت مجروح می‌کند و متواری می‌شود. سرتیپ دوم کوروش بازیار به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت می‌کند.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس با صدور اطلاعیه‌ای از شهادت فرمانده یگان امداد شیراز در بامداد امروز خبر داد.
 
به گزارش تسنیم؛ مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ‌در راستای طرح برخورد با مخلان نظم و امنیت و همچنین قاچاقچیان کالا، ساعت 4 صبح امروز هفدهم بهمن‌ماه واحدهای گشت انتظامی به سرپرستی سرتیپ دوم کوروش بازیار، فرمانده یگان‌امداد شیراز، حین گشت‌زنی در حوزه استحفاظی (کمربندی) به یک دستگاه وانت نیسان حامل بار مشکوک و دستور ایست می‌دهد که راننده بدون توجه اقدام به فرار می‌کند.
 
براساس این گزارش، پس از طی مسافتی تعقیب و گریز ماموران انتظامی با رعایت قانون به کارگیری سلاح به سمت لاستیک خودرو شلیک و وانت نیسان را متوقف می‌کنند که در حین بازرسی از خودرو ناگهان یک سواری پژو پارس که اسکورت محموله بوده با سرعت زیاد و به صورت عمدی به سرتیپ دوم کوروش بازیار برخورد و وی را به شدت مجروح می‌کند و متواری می‌شود.
 
گفتنی است سرتیپ دوم بازیار سریعا به مرکز درمانی اعزام و اقدامات درمانی توسط کادر درمان انجام که به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت می‌کند.
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان