بازگشت شاسی بلند مشهور میتسوبیشی به ایران

میتسوبیشی اوتلندر در بازار ایران ماشین نام‌آشنایی است که پس از مدت‌ها وقفه مدل‌های جدید آن دوباره به خیابان‌های کشور وارد می‌شوند.

نخستین خودرویی که از برند میتسوبیشی به بازار ما خواهد رسید، نسل جدید میتسوبیشی اوتلندر است. این خودرو طی دوره قبلی واردات در قالب تیپ‌های درون‌سوز و پلاگین هیبریدی به بازار ما عرضه شد.

به گزارش دیجیاتو، شرکت واردکننده برای افزایش تنوع محصولاتش در دوره جدید واردات خودرو، تصمیم گرفته است تا اوتلندر را در قالب تیپ‌های متفاوتی وارد بازار کند. این خودرو در قالب چهار تیپ L-Line، M-Line، H-Line و P-Line به بازار ایران عرضه خواهد شد.

تمامی تیپ‌های میتسوبیشی اوتلندر جدید با یک ترکیب فنی به بازار ایران می‌رسند و تنها تفاوت آن‌ها در بخش امکانات رفاهی و ایمنی خواهد بود. البته سیستم انتقال قدرت این خودرو‌ها نیز در برخی تیپ‌ها تک‌دیفرانسیل خواهد بود و سایر تیپ‌های آن دودیفرانسیل هستند.

هر چهار تیپ میتسوبیشی اوتلندر به موتور 1.5 لیتری توربوشارژر مجهز هستند. نسخه‌های قوی‌تر این خودرو در کنار موتور درون‌سوز، از سیستم هیبریدی خفیف نیز بهره‌مند هستند. این خودرو با آرایش کابین پنج نفره یا هفت نفره عرضه خواهد شد.

گیربکس اتوماتیک CVT نیز وظیفه انتقال قدرت را در تمامی نسخه‌ها برعهده دارد. البته برخی منابع عنوان کرده‌اند که میتسوبیشی اوتلندر جدید وارداتی، از پیشرانه 1.5 لیتری تنفس طبیعی بهره می‌برد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان