پژمان ماندگاری مدیر جدید روابط عمومی باشگاه استقلال شد

باشگاه استقلال با انتشار خبری، از انتخاب پژمان ماندگاری به عنوان مدیر جدید روابط عمومی این باشگاه خبر داد. ماندگاری که سابقه ی زیادی در رسانه و به ویژه صداوسیما دارد، سال‌ها به عنوان برنامه‌ساز و تهیه‌کننده برنامه‌های مختلف ورزشی فعالیت کرده است.

 سرپرست مدیرعامل باشگاه استقلال، مدیری جدید برای روابط عمومی این باشگاه انتخاب کرد.

به گزارش رسانه رسمی باشگاه استقلال، فرشید سمیعی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال، در حکمی پژمان ماندگاری را به‌عنوان مدیر روابط عمومی این باشگاه معرفی کرد.

 ماندگاری که در رسانه و به ویژه صداوسیما پر سابقه است، سال‌ها به‌عنوان برنامه‌ساز و تهیه‌کننده برنامه‌های مختلف ورزشی فعالیت کرده است.

 در حکم انتصاب ماندگاری آمده است: «جناب آقای پژمان ماندگاری، با توجه به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی در حوزه رسانه و ورزش، به موجب این حکم به عنوان مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال منصوب می‌گردید.

 امید است با اتکا به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی و با برنامه‌ریزی و تلاش مضاعف، شاهد ارتقای جایگاه روابط عمومی باشگاه در انعکاس اخبار و رویدادهای مربوطه و همچنین ارتباط موثر با هواداران و رسانه‌ها باشیم.

 توفیقات روزافزون جنابعالی را در مسیر پیشبرد اهداف و گام برداشتن در مسیر اعتلا و سربلندی نام باشگاه استقلال از خداوند متعال خواستارم».

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان