نقش اسکله آمریکایی در قتل عام النصیرات (فیلم)

اسرائیل (رژیم صهیونیستی) از اسکله ساخته شده توسط آمریکا برای نفوذ مخفیانه به النصیرات استفاده کرده است. گزارش‌هایی هم وجود دارد که نشان می‌دهد برخی از نیرو‌های آمریکایی نیز در این عملیات حضور داشته‌اند. سرباز‌ها در کامیون‌هایی که برای حمل کمک‌های بشردوستانه استفاده می‎شده سوار شده‌اند و به سمت اردوگاه آوارگان النصیرات حرکت کرده‌اند.

 

خبرنگار انگلیسی می گوید اسکله آمریکایی که قرار بود در غزه اهداف بشردوستانه داشته باشد به سکویی برای ترور و قتل عام تبدیل شد.

افشین رتنسی خبرنگار مستقل انگلیسی ویدئویی را از اسکله موقت آمریکا در غزه در صفحه کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس منتشر کرده است و توضیح داده است که چطور از این اسکله که قرار بوده برای ارسال کمک‌ها بشردوستانه به غزه ساخته شده برای ارسال نیرو و تجهیزات عملیات رژیم صهیونیستی در اردوگاه النصیرات استفاده شده است، عملیاتی که جنایتی آشکار بود و بیش از 600 فلسطینی در جریان آن به شهادت رسیده یا مجروح شدند.

رتنسی در توضیح این ویدئو نوشته است: اسرائیل (رژیم صهیونیستی) از اسکله ساخته شده توسط آمریکا برای نفوذ مخفیانه به النصیرات استفاده کرده است. گزارش‌هایی هم وجود دارد که نشان می‌دهد برخی از نیروهای آمریکایی نیز در این عملیات حضور داشته‌اند. سربازها در کامیون‌هایی که برای حمل کمک‌های بشردوستانه استفاده می‎شده سوار شده‌اند و به سمت اردوگاه آوارگان النصیرات حرکت کرده‌اند. آن‌ها به محض توسط فلسطینی‌ها شناسایی شدند که باعث شد تا بمباران هوایی بی‎وقفه و تیراندازی به داخل بازار مملو از جمعیت آغاز شود که در نهایت به شهادت بیش از 210 فلسطینی و زخمی شدن صدها نفر منجر شده است.

رتنسی نوشته: اسکله‎ای که قرار بود اهداف بشردوستانه داشته باشد به سکویی برای ترور و قتل عام تبدیل شد. این مساله نشان می‌دهد که در هیچ شرایطی نمی‌توان به آمریکایی‌ها اعتماد کرد. یک اسکله بشردوستانه که به بهانه کمک به فلسطینیان گرسنه ساخته شده بود در واقع برای قتل عام آنها استفاده شد. هر روز بربریت استعماری آمریکا بیشتر و وحشتناک‎تر آشکار می‌شود.


منبع:همشهری

ویدئوهای دیدنی دیگر در کانال های آپارات و یوتیوب عصر ایران 👇👇👇 کانال 1 aparat.com/asrirantv کانال 2 aparat.com/asriran کانال 3 youtube.com/@asriran_official/videos
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان