Singer ۹۱۱ DLS ؛ ترکیب صنعت آلمان و هنر آمریکا! (عکس)

DLS بر پایه ۹۱۱ Type ۹۶۴ توسعه یافته است. در نمای ظاهری از کیت بدنه جدید استفاده شده، به‌ ویژه با گلگیرهای پهن‌تر و سپرهای خاص. چراغ‌های جلو و عقب با بلوک‌های LED جایگزین شده‌اند که البته همچنان به طراحی اصلی وفادار هستند. یک نشان DLS در زیر اسپویلر دم اردکی نصب شده است.

عصر ایران -  یک Singer 911 DLS خیره‌کننده به تازگی در خیابان‌های لندن دیده شده است. در حالی که همه Singerها به‌طور کلی زیبا هستند، این مدل پورشه خاص با رنگ بدنه Cherry Red Metallic و فضای داخلی مجلل خود، از ظاهری کاملاً منحصر به فرد برخوردار است. لازم به ذکر است که قیمت Singer 911 DLS حدود 1.8 میلیون دلار است!

شرکت آمریکایی سینگر (Singer Vehicle Design) نامی آشنا برای طرفداران شخصی سازی و نمونه‌های بازسازی شده از پورشه 911 است. متخصصان این شرکت مدل‌های مختلف پورشه 911 را بارها سوژه اصلی پروژه های خود قرار  داده اند. 

به طور کلی، همه مدل‌هایی که از کارگاه این تیونر کالیفرنیایی خارج می‌شوند، فوق‌العاده زیبا هستند. اما این مدل خاص که در خیابان‌های لندن دیده شده، است.

DLS بر پایه 911 Type 964 توسعه یافته است. در نمای ظاهری از کیت بدنه جدید استفاده شده، به‌ ویژه با گلگیرهای پهن‌تر و سپرهای خاص. چراغ‌های جلو و عقب با بلوک‌های LED جایگزین شده‌اند که البته همچنان به طراحی اصلی وفادار هستند. یک نشان DLS در زیر اسپویلر دم اردکی نصب شده است. 

اما ویژگی اصلی این مدل، رنگ بدنه Cherry Red Metallic آن است که با خطوط سفید مکمل جذاب تر هم شده است. این خودرو روی رینگ‌های Fuchs سوار است.

سینگر ؛ فضای داخلی برای یک جنتلمن

اما ظاهر فقط بخش کوچکی از داستان است. با باز کردن درب‌ها، وارد فضایی چشم نواز می شوید. بخش های مختلف با پوشش فیبر کربن، چرم سفید و مجموعه ای عالی از جزئیات که در بهترین شکل ممکن کنار یکدیگر قرار گرفته اند. 

در قسمت عقب، موتور 4.0 لیتری Flat-6 با 500 اسب بخار در قلب یک محفظه فیبر کربن به رنگ Cherry Red Metallic قرار دارد. 

لازم به یادآوری است که قیمت یک Singer 911 DLS در زمان خروج از کارگاه تیونر در کالیفرنیا حدود 1.8 میلیون دلار بوده است.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان