هشت اتاق نشیمن به سبک بهترین طراحان دنیا (+عکس)

در این مطلب، اتاق‌های نشیمنی را از سائوپائولو تا لندن گلچین کرده‌ایم که با مبلمان‌هایی با فرم‌های مدرن تزئین شده‌اند.

یک مبل مواج، یک لامپ ساخته شده از ستون‌های مرتفع و یک صندلی جنبان از جمله مبلمان‌های مدرن و متفاوتی هستند که می‌توان از آن‌ها برای افزودن جذابیت بیشتر به اتاق‌های نشیمن استفاده کرد.

به گزارش فرادید، این طرح مبلمان در فضای داخلی، می‌تواند حس سرزنده‌ای به فضا بدهد و اتاق‌ها را خاص کند و در عین حال، جلوه‌ای شبیه به گالری‌های هنری به آن‌ها بدهد. 

آپارتمان گِیل، برزیل، از استودیوی مِمولا

هشت «اتاق نشیمن» به سبک بهترین طراحان دنیا (+عکس)

شرکت محلی «مِمولا استودیو» این آپارتمان در سائوپائولو را با فضای نشیمن و غذاخوری ترکیبی و مبلمان‌هایی به رنگ‌های خاکی بازسازی کرده است. از جمله قطعات خاص مورد استفاده در این پروژه می‌توان به میز جلومبلی کوتاهی به شکل قرص با تورفتگی تزئینی و صندلی‌های راحتی با روکش مخملی اشاره کرد. 

آپارتمان هاسمَن، فرانسه، از هاوِت و مِدانی

هشت «اتاق نشیمن» به سبک بهترین طراحان دنیا (+عکس)

فضای داخلی این آپارتمان پاریسی در ساختمان هاسمَن (عکس بالا و عکس نمایه) توسط استودیوی طراحی هاوِت و مِدانی ساخته شده تا حسی شبیه به گالری داشته باشد. این پروژه با الهام از کلکسیون هنری مالک طراحی شده است. در اتاق نشیمن، دو مبل منحنی کم‌ارتفاع جلوه‌ای مدرن و متفاوت دارند و با صندلی‌ها و میزهای گرد تکمیل می‌شوند. 

خانه شهری لندن، انگلستان، از تابیتا ایزوبل

هشت «اتاق نشیمن» به سبک بهترین طراحان دنیا (+عکس)

یک صندلی فلزی شیک با پارچه گرافیکی به اتاق نشیمن این خانه شهری لندنی، جاذبه خاصی در طراحی داده و به لامپ فولادی قارچ‌مانند روی طاقچه می‌آید. یک نقاشی بافت‌دار با رنگ‌های خاکی بالای شومینه سبز مرمری خانه آویزان است و مجسمه‌های کوچک فضا را تزیین کرده‌اند. 

آپارتمان دی‌اِن، برزیل، از معماران بی‌سی

هشت «اتاق نشیمن» به سبک بهترین طراحان دنیا (+عکس)

اتاق نشیمن این آپارتمان 230 متری مربعی دارای یک میز با پایه‌های متفاوت است که نقش مرکزی را در طراحی نشیمن دارد. مبل مخملی و صندلی‌هایی با دسته‌های گرد چوبی صیقلی از دیگر مبلمان‌های خاصی هستند که در این آپارتمان به نمایش گذاشته شده‌اند. این خانه برای یک معمار منظر طراحی شده است. 

کاسامونتِسا، اسپانیا، از لوکاس و هرناندز گیل

هشت «اتاق نشیمن» به سبک بهترین طراحان دنیا (+عکس)

استودیوی اسپانیایی لوکاس و هرناندز گیل از زیبایی‌شناسی دهه 1970 برای فضای داخلی این خانه ییلاقی مادرید استفاده کرده است. در اتاق نشیمن، یک چهارپایه مواج، یک شومینه طاق‌دار و یک میز جلو مبلی تادلاکت، حس جالبی را به فضا داده‌اند. 

خانه چانسری، انگلستان، از معماران نورم 

هشت «اتاق نشیمن» به سبک بهترین طراحان دنیا (+عکس)

تنها ساختمان غیرمسکونی فهرست ما، فضای کاری خانه چانسری در لندن است که تعدادی فضاهای اتاق نشیمن‌طور برای استراحت دارد. در یکی از آن‌ها، استودیوی طراحی نورم، صفحه‌های چوبی از کف تا سقف را برای ایجاد فضایی محفوظ اضافه کرده، جایی که صندلی‌های نرم و یکپارچه در تضاد با یک میز چوبی هندسیدر  پایین قرار گرفته‌اند. 

اسپرینوس، یونان، از استاموس مایکل

هشت «اتاق نشیمن» به سبک بهترین طراحان دنیا (+عکس)

قطعات متعددی به شکل هندسی توسط استاموس مایکل طراح، اتاق نشیمن این مهمانسرای یونانی را پر کرده‌اند، از جمله یک چراغ ساخته شده از دو ستون بلند به رنگ قهوه‌ای زنگ‌زده از فولاد با پوشش پودری (برای جلوگیری از زنگ‌زدگی)، همچنین یک صندلی خاص از برند مایکل (Michael) دارای یک میله فلزی که از تکیه‌گاه آن عبور می‌کند و یک نسخه چرم قهوه‌ای از صندلی راحتی برند ترافیک طراح کنستانتین جی‌آرچیچ. 

خانه ییلاقی، انگلستان، از هاچ دیزاین

هشت «اتاق نشیمن» به سبک بهترین طراحان دنیا (+عکس)

استودیوی معماری هاچ دیزاین ک انباری روستایی را به یک خلوتگاه ییلاقی تبدیل کرده که با یراق‌آلات سفارشی و مبلمان دست‌ساز تزئین شده است. مبلمان اتاق نشیمن شامل یک میز فلزی با پایه‌های مثلثی‌شکل و یک لامپ مارپیچ می‌شود.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر