دنباله شیطان پرادا می‌پوشد مریل استریپ ساخته می‌شود؟

صحبت بر سر ساخت دنباله «شیطان پرادا می‌پوشد» در دیزنی جدی شده است.

مهر نوشت:دیزنی در حال ساخت دنباله‌ای برای فیلم موفق سال 2006 خود است که با بازی مریل استریپ در نقش میراندا پریستلی سردبیر پرقدرت مجله مد ساخته شده بود. در آن فیلم آن هاتاوی و امیلی بلانت در نقش دستیاران این سردبیر خشمگین بازی کرده بودند.

گفته شده آلین بروش مک‌کنا فیلمنامه نویس فیلم اصلی هم در حال مذاکره است تا فیلمنامه فصل بعدی را بنویسد.

هرچند هنوز روشن نیست که از بازیگران اصلی چه کسی برمی‌گردد، اما طبق گزارش‌ها، همچنان داستان با تمرکز بر پریستلی ساخته می‌شود که این بار در حالی که مجله‌های سنتی با افول روبه رو شده‌اند، با شخصیت بلانت روبه‌رو می‌شود که اکنون مدیری قدرتمند در یک گروه مجلل با دلارهای زیاد برای تبلیغات است؛ درست همان چیزی که پریستلی نیاز دارد.

«شیطان پرادا می‌پوشد» با اقتباس از رمان جذاب لورن وایزبرگر که سال 2003 منتشر شد و درباره تجربه کابوس‌وار زنی جوان از کار در یک مجله مد بود، ساخته شد.

وایزبرگر خودش به عنوان دستیار شخصی برای آنا وینتور سردبیر «ووگ» آمریکا کار می‌کرد. فیلم «شیطان پرادا می‌پوشد» با فروش 326.7 میلیون دلاری در سراسر جهان کارش را تمام کرد و مریل استریپ برای این فیلم گلدن گلوب بهترین بازیگر زن کمدی و همچنین نامزدی اسکار را به دست آورد.

اخبار ساخته شدن دنباله «شیطان پرادا می‌پوشد» در حالی منتشر می‌شود که نمایش موزیکال این داستان با حضور ونسا ویلیامز که عینک آفتابی تیره میراندا پریستلی را به چشم می‌زند، پاییز امسال در وست اند لندن روی صحنه می‌رود. این تولید با موسیقی اصلی ساخته التون جان و کارگردانی جری میچل برنده سه جایزه تونی شکل می‌گیرد.

کمپانی دیزنی هنوز درباره این خبر اظهارنظر نکرده است.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر