روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

گلایه بازیگر فیلم مادر از بیکاری پیشکسوتان بازیگری +عکس

اکرم محمدی با بیان صحبت‌هایی در خصوص بازی‌های گروهی در عرصه بازیگری، از کم‌کاری و بیکاری به‌عنوان عاملی برای تعداد معدودی از پیشکسوتان بازیگرای سخن گفت.

خبرگزاری میزان: اکرم محمدی بازیگر عرصه تلویزیون و سینما گفت: مدت چهار سال است که کاری انجام نداده‌ام و هم‌اکنون نیز مشغول کاری نیستم چرا که یکی از شرایط من برای بازی این است که متن پیشنهادی کامل و انتهای آن مشخص باشد.

وی ادامه داد: زمانی‌که صحبت از مشخص بودن فیلمنامه تا انتهای کار به میان می‌آید، به‌طور ناخودآگاه تعدادی از پیشنهادها کم می‌شود چرا که وقتی فیلمنامه مشخص نباشد تا پایان به هر سمت و سویی ممکن است حرکت کند و این موضوع برای من خوشایند نیست چون ترجیح می دهم در کاری حضور پیدا کنم که از ابتدا مشخص باشد پایان آن چه می شود.

گلایه بازیگر فیلم مادر از بیکاری
 
بازیگر سریال «پدرسالار» تصریح کرد: کم‌کاری و بیکاری برای تعداد معدودی از بازیگران وجود دارد در حالی‌که سایر بازیگران مشغول کار هستند و به‌طور دائم و به‌صورت گروهی کار می‌کنند.

وی در ادامه صحبت‌های خود اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های فعالیت در عرصه بازیگری نسبت به سالیان قبل این است که فعالیت‌ها به‌صورت گروهی شده و امیدوارم کارها براساس روابط گروهی به بازیگران اختصاص داده نشود چرا که اینگونه تعریفی که از هنر وجود دارد، تغییر می‌کند و اتفاق‌های ناخوشایندی را رقم می‌زند.

بازیگر سریال خاطره‌انگیز «خانه سبز» توضیح داد: به‌طور یقین وقتی یک بازیگر در مدت طولانی مشغول به کار نباشد، از نظر مالی دچار مشکل می‌شود و این اتفاق نه تنها برای بازیگران بلکه برای دیگر افراد هم وجود دارد. بسیاری از مردم تصور می‌کنند که بازیگران اوضاع مالی بسیار خوبی دارند در حالی‌که اینگونه نیست و چنین نگاه‌هایی از دور دست نسبت به این عرصه صورت می‌گیرد.
 گلایه بازیگر فیلم مادر از بیکاری

وی افزود: اتفاقاً کسانی که این روزها کار می‌کنند، افرادی‌اند که اگر کار نکنند برایشان مشکلی ایجاد نمی‌شود. بسیاری از هنرمندان پیشکسوت را می‌بینم که شرایط بسیار بدی دارند و به دلیل اینکه با مشکل روبرو هستند، گاهی مجبور می‌شوند نقش‌هایی را ایفا کنند که در روزگار گذشته هیچ‌گاه حاضر به ایفای آن‌ها نبوده‌اند.

محمدی همچنین خاطرنشان کرد: امیدوارم نهادی مانند خانه سینما به وضعیت هنرمندان به‌خصوص بازیگران پیشکسوت رسیدگی کند و حتی در زمینه تقسیم کارها نقش موثر داشته کند چرا که وقتی یک معضل اتفاق می‌افتد، معضل‌های دیگری هم پشت سر آن به‌وجود می‌آیند و تمام این مشکلات، یک‌به‌یک گریبان‌گیر افراد درگیر می‌شود.
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر