جراحی زیبایی بینی
خرید از آمازون
جراحی زیبایی بینی
خرید از آمازون

هدیه آیت‌الله‌ سیستانی به دانشجویان زائر عتبات

آیت‌الله العظمی سیستانی در دیدار تعدادی از دانشجویان زائر عتبات با اشاره به توصیه‌هایی درباره پرداختن به مباحث علمی و خدمت به جامعه، به آن‌ها یک انگشتر دُر نجف هدیه دادند.

به گزارش رجانیوز به نقل از فارس، تعدادی از دانشجویان با آیت‌الله سیستانی مرجع عالیقدر در نجف اشرف دیدار و گفت‌وگو کردند.
 
در این دیدار که در یک فضای صمیمی و معنوی صورت گرفت، حجت‌الاسلام مهدیان روحانی کاروان روضه الزهرا(س) دانشگاهیان تهران ضمن تقدیر از معظم‌له بابت اجازه حضور، به معرفی سطح علمی دانشجویان پرداخت.
 
حجت‌الاسلام مهدیان با بیان اینکه دانشجویان توفیق دارند در قالب کاروان‌های دانشجویی به عتبات عالیات مشرف و ارادت و محبت خود را به اهل بیت(ع) ابراز دارند، گفت: آنها در مدت اقامت خود در جوار حرم‌های شریف و اماکن مقدس از برنامه‌های فرهنگی ویژه‌ای بهره‌مند می‌شوند.
 
آیت‌الله سیستانی نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار و خوش آمدگویی برای موفقیت دانشجویان دعا فرمودند و به دانشجویان توصیه‌هایی درباره پرداختن به مباحث علمی و خدمت به جامعه خود و مردم شریف ایران داشتند.
 
معظم‌له با بیان اینکه شعار انقلاب اسلامی ایران، حمایت از مستضعفان جهان بوده است و بابت همین، دشمنی‌های زیادی را متحمل شده است، خاطر نشان کرد: من همیشه بعد از نماز صبح و قبل از طلوع و غروب آفتاب برای سربلندی و امنیت ایران اسلامی دعا می‌کنم.
 
آیت‌الله سیستانی ضمن اشاره به حاذق بودن پزشکان ایرانی، دانشجویان پزشکی را به همت و تلاش والا دعوت کرد.
 
در این دیدار که در دفتر ایشان در نجف اشرف صورت گرفت، دانشجویان به بیان مطالب خود پرداختند. در پایان این ملاقات صمیمی، آیت‌الله سیستانی، دانشجویان را مورد لطف خود قرار و به هر کدام یک انگشتر دُر نجف هدیه دادند.
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان