روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

زیلایی در گفت‌وگو با میزان:

استقبال مردم از نمایشگاه عفاف و حجاب گسترده است/نیازمند تبلیغات شهری بیشتری هستیم

مدیر امور اجرایی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور گفت: واقعیت امر استقبال مردمی از نمایشگاه در زمانی که مکان برگزاری آن برای نخستین بار تغییر کرده بسیار گسترده و امیدوار کننده است.

علی‌اصغر زیلایی مدیر امور اجرایی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص استقبال مردمی از روزهای اول برگزاری نمایشگاه عفا و حجاب در محل بوستان آب و آتش گفت: واقعیت امر استقبال مردمی از نمایشگاه در زمانی که مکان برگزاری آن برای نخستین بار تغییر کرده بسیار گسترده و امیدوار کننده است.

وی در همین راستا اضافه کرد: نمی‌خواهم در مورد این دوره از نمایشگاه تعریف بیهوده کرده باشم اما این اولین دوره از نمایشگاه است که خارج از مصلی امام خمینی (ره) برگزار شده است و همین که مردم به مکان جدید رجوع می‌کنند نشان دهنده دغدغه‌مند بودن جامعه به مقوله عفاف و حجاب است.

استقبال مردم از نمایشگاه عفاف و حجاب گسترده است/نیازمند تبلیغات شهری بیشتری هستیم

مدیر امور اجرایی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور درباره فروش البسه نمایشگله عفاف و حجاب طی روزهای گذشته اضافه کرد: خوشبختانه با توجه به صحبت‌هایی که با غرفه داران انجام شده آنها به شدت از استقبال مردمی و فروش محصولات خود راضی هستند. البته هنوز آمار ریالی دقیقی اعلام نشده اما همین رضایت غرفه‌داران نشان دهنده فروش خوب محصولات در عرصه عفاف و حجاب است.

وی با اشاره به روزهای باقی مانده از نمایشگاه عفاف و حجاب افزود: همچنان چند روز از برگزاری نمایشگاه باقی مانده است. ما هنوز با نقطه آرمانی خود در امر فروش و استقبال فاصله داریم اما باز هم تکرار می‌کنم با توجه به برگزاری اولین دوره از این نمایشگاه، خارج نمایشگاه قرآن در مصلی که طی سالها پاخور خود را پیدا کرده بود، از این دوره بسیار راضی هستیم.

استقبال مردم از نمایشگاه عفاف و حجاب گسترده است/نیازمند تبلیغات شهری بیشتری هستیم

زیلایی درباره تبلیغات کم این نمایشگاه در سطح شهر خاطرنشان کرد: من هم این نکته را قبول دارم که در سطح شهر و تبلیغات محیطی دارای تبلیغات بسیار محدودی هستیم اما در همین رابطه در حال رایزنی با مسئولین امور زیباسازی شهرداری هستیم. خوشبختانه هم اکنون تمامی امکانات تبلیغاتی منطقه عباس آباد را داریم اما به امید خدا تبلیغات شهری بهتر هم خواهیم داشت.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر