مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
مشاورین کلید
شرکت آکام آتا
جراحی زیبایی

نشانه‌ای از ابتلا به آلزایمر که نمی‌دانستید

اگر میل‌تان فقط به یک غذا می‌کشد ممکن است در معرض آلزایمر قرار داشته باشید.

نشانه‌ای از ابتلا به آلزایمر که نمی‌دانستید

به گزارش جامعه24  - میل به غذای یکسان در مدت زمان طولانی می‌تواند از نشانه‌های اولیه آلزایمر باشد. مطالعه‌ای در سال 2015 نشان می‌دهد که تغییراتی در عادات غذایی افراد مبتلا به آلزایمر ایجاد می‌شود.

علاقمند شدن به غذایی که دوست نداشتید

اگر متوجه شدید به یک‌باره به غذا‌هایی میل پیدا کردید که آن‌ها را دوست نداشتید، اما امروز دوست دارید هر چه بیشتر از آن‌ها استفاده کنید، بدانید در معرض آلزایمر قرار گرفته‌اید. میل به غذا در افراد مختلف، متفاوت است. ممکن است شما یک لحظه بخواهید که غذای مضر بخورید و لحظه دیگر دوست داشته باشید که از میوه و سبزی استفاده کنید. این موضوع بستگی به شرایط و حالت شما دارد، اما به‌طور کلی میل به غذا در برخی افراد، نشانه این است که آن‌ها در معرض آلزایمر قرار گرفته‌اند. افراد ممکن است در یک دوره زمانی طولانی فقط میل به یک غذا داشته باشند که علت آن تغییرات مغزی و ذهنی آن هاست که لوب پیشین است.

بیشتر بخوانید:

نقش تغذیه در تقویت حافظه

به تغییر کردن اشتها توجه کنید

همه‌چیز فقط وابسته به آن چیزی که می‌خورید، نیست؛ بلکه میزان غذایی که مصرف می‌کنید هم اهمیت زیادی دارد. میزان اشتهای بسیاری از افرادی که در معرض آلزایمر هستند، یک‌باره تغییر می‌کند. ممکن است اشتهای آن‌ها بسیار کم یا بسیار زیاد شود که می‌تواند یکی از نشانه‌های اولیه ابتلا به آلزایمر باشد و همچنین، به‌طور معمول، شبیه به علایم افسردگی است. وقتی که آلزایمر پیشرفت می‌کند، علایم بیماری با آن تشدید می‌شود.

بیشتر بخوانید:

عادت های روزانه ای که موجب تخریب مغز می شود

خطرناک ترین دشمنان مغز را بشناسید

 

 

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
جراحی بینی
پیشخوان
تبلیغات متنی