طرز تهیه دیپ سبزیجات سس عالی با طعم به یاد ماندنی

اگر می خواهید سسی خوش طعم و در عین حال ساده تهیه کنید دیپ سبزیجات گزینه ای عالی می باشد. از این سس می توان برای انواع سالاد ها و یا انواع سوخاری و فست فود استفاده کرد.

طرز تهیه دیپ سبزیجات سس عالی با طعم به یاد ماندنی

سس انواع مختلف و بسیاری دارد که برای طعم دار کردن انواع سالاد و یا غذاها به کار می رود. سس های مختلف را می توان در مدت زمان بسیار کمی و با داشتن طعمی عالی و بی نظیر برای انواع سالاد تهیه کرد. دیپ سبزیجات یا همان سس سبزیجات یکی از محبوب ترین سس ها می باشد که با دستور تهیه ای ساده می توان این را در خانه تهیه کرد. طرز تهیه دیپ سبزیجات در این مطلب قرار گرفته شده است.

از دیپ سبزیجات برای انواع خوراک و یا غذاهایی مانند مرغ سوخاری، پیاز سوخاری و سیب زمینی سوخاری می توان استفاده کرد که اگر می خواهید این سه سوخاری متفاوت و خوشمزه را به سادگی و با روشی رستورانی در خانه تهیه کنید کافی است تا بر روی لینک های قرار گرفته شده در مطلب کلیک نمایید. سس دیپ سبزیجات را می توان در فروشگاه ها مشاهده کرد و اما گاهی زمان خرید این سس نیست برای همین می توان به سادگی دیپ سبزیجات را در منزل تهیه کرده و به عنوان سس رژیمی از آن استفاده کرد.

دیپ سبزیجات خوش طعم

مواد لازم

  • پنیر ورقه ای 30 گرم
  • پنیر خامه ای 180 گرم
  • فلفل دلمه قرمز 1 عدد متوسط
  • ساقه کرفس 1 عدد متوسط
  • سیر رنده شده 1 قاشق چای خوری
  • آبلیمو 1 قاشق غذا خوری

دیپ سبزیجات رژیمی

طرز تهیه دیپ سبزیجات، سسی خوش طعم

ابتدا برای تهیه این سس باید تمام مواد های اولیه را قبل ار تهیه به مدت سی دقیقه از یخچال خارج کنید تا به دمای محیط برسد. سپس تمام مواد های اولیه را در مخلوط کن بریزید و یک دور روشن کنید که تا حدی مخلوط شود. در ادامه می توان انواع پنیر های دلخواه را به مخلوط کن اضافه کرد. پس از اینکه پنیر دلخواه را به مخلوط کن اضافه کردید چند دور روشن کنید تا خوبی مخلوط شده و دارای سسی یک دست شوید.

طرز تهیه دیپ سبزیجات خوش طعم

این سس را می توان به مدت چند روز درون ظرف در بسته ای مناسب نگه داشت و  همانطور که گفته ایم می توان برای انواع سالاد از جمله سالاد سبزیجات و یا حتی انواع فست فود از جمله مرغ سوخاری، پیاز سوخاری و سیب زمینی سوخاری استفاده کرد. سس دیپ سبزیجات علاوه بر این که سسی ساده و خوش طعم است، یک سس رژیمی بوده و از این سس برای سالاد های رژیمی خود می توان استفاده کرد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان