سیاره میمون‌ها در صدر فروش جهانی

فیلم «پادشاهی سیاره میمون‌ها» در نخستین هفته اکران جهانی خود به فروش ۱۲۹ میلیون دلاری دست یافت.

سیاره میمون‌ها در صدر فروش جهانی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،«پادشاهی سیاره میمون‌ها» محصول کمپانی دیزنی و قرن بیستم در اولین آخر هفته اکران خود به 72.5 میلیون دلار در گیشه بین‌المللی دست یافت.

جدیدترین قسمت از سری فیلم‌های «میمون‌ها» با فروش 56.5 میلیون دلار در آمریکای شمالی رتبه اول را به خود اختصاص داد و مجموع فروش جهانی خود در هفته نخست اکران را به 129 میلیون دلار رساند.

به گزارش ایسنا، پیش‌بینی می‌شود که «پادشاهی سیاره میمون‌ها» که با بودجه 160 میلیون دلاری ساخته شده، همانند قسمت‌ها قبلی بخش عمده‌ای از درآمد خود را در گیشه بین‌المللی به دست آورد.

این فیلم بهترین عملکرد در بازار خارجی را با 11.4 میلیون دلار در چین رقم زد و پس از آن فرانسه با 7.1 میلیون دلار، مکزیک با 6.4 میلیون دلار و بریتانیا با 4.8 میلیون دلار قرار دارند.

دیگر بازارهای برتر این فیلم کره جنوبی (3.2 میلیون دلار)، استرالیا (2.7 میلیون دلار)، برزیل (2.6 میلیون دلار)، آلمان (2.2 میلیون دلار) و اسپانیا (2.2 میلیون دلار) بودند.

قسمت‌های پیشین شامل «طلوع سیاره میمون‌ها» و «جنگ برای سیاره میمون‌ها» به ترتیب 481 و 490 میلیون دلار فروش داشتند، در حالی که «ظهور سیاره میمون‌ها» با 710 میلیون دلار در سطح جهانی به عنوان پردرآمدترین قسمت از این سری فیلم شناخته می‌شود

«وس بال» کارگردانی «پادشاهی سیاره میمون‌ها» را بر عهده داشته که چهارمین قسمت از سری جدید و دهمین فیلم از این مجموعه فیلم 56 ساله است.

22057

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان