تولید تختال فولاد هرمزگان ۷۷ درصد جهش یافت

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: شرکت فولاد هرمزگان در فروردین ماه سال ۱۴۰۳ موفق به تولید بیش از ۱۶۱ هزار تن تختال شد که این میزان در مقایسه با اسفند ماه سال پیش جهش ۷۷ درصدی را نشان می‌دهد.

تولید تختال فولاد هرمزگان 77 درصد جهش یافت

به گزارش خبرآنلاین، «عطاالله معروفخانی»، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: سال 1403 از سوی رهبری «جهش تولید با مشارکت مردم» نام‌گذاری شد و از همان ابتدا، شرکت فولاد هرمزگان نیز این شعار را سرلوحه کار خود قرار داد. با این حال سال گذشته محدودیت‌های بسیار شدیدی برای تامین برق و گاز صنعت فولاد کشور اعمال شد و فولادسازان نتوانستند تمام ظرفیت تولید خود را به کار گیرند.

وی افزود: با شروع سال 1403 و کاهش محدودیت‌های انرژی، شرکت فولاد هرمزگان از این موقعیت نهایت استفاده را برد و توانست در فروردین ماه به بالاترین میزان تولید خود در تختال فولادی دست یابد. این شرکت در ادامه مسیر رشد و رو به جلوی خود توانست در فروردین ماه سال 1403 بار دیگر رکوردهای تولید خود را جابه‌جا کند و تاریخی‌ترین ماه تولیدی خود را پشت سر بگذارد. فولاد هرمزگان در فروردین ماه توانست تولید تختال خود را به 161 هزار و 109 تن رساند که بالاترین میزان تولید ماهانه این شرکت به شمار می‌رود و 36 هزار تن بالاتر از ظرفیت تولید اسمی 125 هزار تن در ماه است.

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان اضافه کرد: تولید تختال فولاد هرمزگان در فروردین ماه سال 1403 در مقایسه با اسفند ماه سال 1402 که 91 هزار و 7 تن بود، رشد بیش از 77 درصدی را نشان می‌دهد و این شرکت توانست به خوبی از کاهش محدودیت‌های انرژی در سال جاری برای جهش تولیدات خود استفاده کند. همچنین تختال فولاد هرمزگان در فروردین ماه سال جاری نسبت به ماه مشابه سال پیش که 156 هزار و 237 تن تختال تولید شد، رشد حدود سه درصدی دارد. به این ترتیب فولاد هرمزگان عزم خود را برای جهش تولید در سال جاری در همین فروردین ماه جزم کرده است.

46

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان