زبان کره‌ای را آنلاین آموزش ببینید، تمرین کنید و مدرک بگیرید!/ترم دوم زبان کره‌ای در فیلیمومدرسه شروع شد

در تابستان ۱۴۰۳ با پلتفرم «فیلیمومدرسه» به ساده‌ترین شیوه ممکن زبان کره‌ای را با کمک تمرین‌های جذاب آموزش ببینید.

به گزارش عصرایران، پلتفرم کمک آموزشی «فیلیمومدرسه» برای تابستان 1403، به‌صورت آنلاین دوره‌های مهارتی جذاب و متنوعی در نظر گرفته که دانش‌‎آموزان می‌توانند در تعطیلات و اوقات فراغت خود هم آموزش ببینند، هم سرگرم شوند.

باتوجه به محبوبیت فیلم‌ها و سریال‌های کره جنوبی در ایران، در چند سال اخیر آموزش زبان کره‌ای نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است. یادگیری این زبان می‌تواند تجربه‌ای فراموش‌نشدنی از آشنایی با یکی از فرهنگ‌های باستانی شرق آسیا برایتان رقم بزند. یادگیری زبان کره‌ای در عین حال که دشوار است اما با تلاش و پشتکار می‌تواند بسیار ساده و لذت‌بخش شود.

«فیلیمومدرسه» که سال گذشته ترم یک آموزش مبتدی «زبان کره‌ای» را با ساده‌ترین شیوه ممکن در این پلتفرم منتشر کرده بود، پس از استقبال بی‌نظیر مخاطبان از این دوره در تابستان 1403، ترم دوم زبان کره‌ای را در دسترس مخاطبان گذاشته است.

دوره آموزشی «زبان کره‌ای» با ارائه یک مسیر آموزشی جذاب و تمرین‌هایی که به شرکت‌کنندگان می‌دهد نکات آموزشی را ساده‌تر و تاثیرگذارتر می‌کند. در تولید محتوای ترم دوم این دوره از «دیپ فیک» استفاده شده و مخاطبان علاوه بر مجری اصلی با یک شخصیت تخیلی درارتباطند. «دیپ فیک» یک تکنولوژی مبتنی بر هوش مصنوعی است که برای تولید ویدئوهای تقلبی از تصاویر و صداهای پایه استفاده می‌کند. این تکنولوژی قادر است به طور خودکار صورت یک فرد را در یک ویدئوی دیگر جایگزین کند و حتی صدای او را نیز تغییر دهد.

خبر خوب برای مخاطبانی که از یادگیری زبان کره‌ای قصد پیدا کردن شغل، تحصیل، سفر، مهاجرت، ارتباط تجاری یا... دارند، این است که پس از اتمام دوره آموزشی خود در این پلفترم، یک مدرک معتبر از «فیلیمومدرسه» برای دوره‌‎‌های مبتدی و پیشرفته دریافت خواهند کرد.

قابل ذکر است؛ این پلتفرم علاوه بر دوره آموزشی «زبان کره‌ای» 60 دوره مهارتی و جذاب دیگر تهیه کرده که علاقه‌مندان با تهیه اشتراک این پلتفرم به آنها نیز دسترسی خواهند داشت.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر