پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
پماد درمان بواسیر
وردپرس 24

چیستان سخت با جواب بسیار جالب و مهیج

مجموعه ایی متنوع و بسیار جالب از انواع چیستان سخت با جواب را در این مطلب ارائه می دهیم که امیدواریم پاسخ دادن به این چیستان ها و معماهای سخت و جالب برای شما دوستان عزیز نیز جذاب باشد.

مجموعه ایی متنوع و بسیار جالب از انواع چیستان سخت با جواب را در این مطلب ارائه می دهیم که امیدواریم پاسخ دادن به این چیستان ها و معماهای سخت و جالب برای شما دوستان عزیز نیز جذاب باشد.

پاسخ گفتن به چیستان های سخت و دشوار یکی از مهیج ترین تفریحات برای افراد باهوش محسوب می گردد و اغلب در تلاشند با جدیدترین چیستان و معماها در رابطه با موضوعات مختلف آشنا شوند. بر این اساس ما نیز سعی نمودیم، مجموعه ایی کامل از انواع چیستان سخت با جواب های کوتاه و منطقی را گرداوری نماییم که امیدواریم این چیستان های جدید و جالب مورد توجه شما دوستان واقع گردند. تا پایان همراه ما باشید و از مطالعه جذاب ترین مجموعه چیستان سخت همراه با جواب لذت ببرید.

سری جدید انواع چیستان سخت با جواب های کوتاه :

چیستان و معما را می توان از جمله جالب ترین ایده ها برای سنجش میزان هوش و تفکر دانست. مطمئنا پاسخگویی به چیستان های جالب و مختلف می تواند نشان دهنده نوع تفکر شما باشد، در ادامه مجموعه ایی کامل از انواع چیستان سخت با جواب را مشاهده می فرمایید که پیشنهاد می کنیم بعد از خواندن هر یک از این چیستان ها ، ابتدا به آنها فکر کنید و با کمی دقت به جواب دست یابید، سپس پاسخ خود را با جواب هایی که در انتهای مطلب قرار داده ایم، مقایسه نمایید. امیدواریم پاسخگویی به این مجموعه چیستان و معمای سخت برای شما عزیزان لذت بخش باشد. تا پایان همراه ما باشید.چیستان های سخت و جالب

معما و چیستان سخت با جواب :

 1. اگر تنها یک کبریت داشته باشید و وارد یک اتاق سرد و تاریک شوید که در آن یک بخاری نفتی یک چراغ نفتی و یک شمع باشد اول کدامیک را روشن می کنید؟
 2. شخصی دریک اتاق به ابعاد 5×20×20 متر، خودش را با یک ریسمان دو متری از سقف آویزان می کند و دار می زند. وقتی به در اتاق او می آیند و می بینند از او صدایی شنیده نمی شود، نگران می شوند و در را می شکنند با کمال تعجب می بینند، او از سقف خودش را دار زده است و در اتاق را از درون قفل کرده و کلید را در جیبش گذاشته است. با اینکه میز، صندلی، نردبان یا چیز دیگری در اتاق نبوده است، او چگونه خود را دار زده است
 3. فردی خانه ای ساخته که هر چهار دیوار آن به سمت جنوب پنجره دارد خرسی بزرگ به این خانه نزدیک می شود این خرس چه رنگی است؟
 4. یک زن و شوهر هفت پسر دارند و هر پسر یک خواهر این خانواده چند نفرند؟
 5. روزی یک فردی که اهل منطق بود به شهری رفت و قصد داشت که به سلمانی برود . در آن شهر بیشتر از دو سلمانی وجود نداشت . به سراغ سلمانی اول که رفت او را بسیار ژولیده و نامرتب دید و پس از آن به سراغ سلمانی دوم که رفت او را با ظاهری بسیار آراسته یافت . سپس او تصمیم گرفت که به نزد سلمانی اول برود . به نظر شما چه دلیلی داشت ؟
 6. در صبح روز شنبه آقای کمالی به قتل رسید. او در زمانی که همسرش در خواب بود به قتل رسید. همسر او هر چه که می دانست به پلیس گفت. او گفت که: در زمان قتل، آشپز مشغول آماده کردن صبحانه بوده و خدمتکار در حال نظافت و مستخدم نیز پاکتهای پستی را دریافت می کرده. پلیس پس از شنیدن صحبتهای همسر مقتول بلافاصله فرد مجرم را دستگیر می کند. به نظر شما پلیس به چه کسی مظنون شده و چرا؟
 7. من چه تعدادی گل دارم اگر همه آنها رز هستند بجز دوتا، همه آنها لاله هستند بجز دوتا و همه آنها آفتابگردان هستند بجز دو تا ؟

چیستان سخت با جواب

پاسخ چیستان های سخت :

در ادامه پاسخ های انواع چیستان سخت با جواب را ملاحظه می فرمایید. این پاسخ ها را با جواب های خود که به چیستان های بالا داده اید، مقایسه نمایید.

 1. ابتدا باید کبریت را روشن نمود و سپس با آن برای روشن کردن دیگر وسایل اقدام کرد.
 2. پیش از خودکشی، تعدادی قالب یخ به درون اتاق می آورد، آنها را روی هم و زیر پا می گذارد و با استفاده از آنها طناب را به سقف وصل می کند و به گردن خود می اندازد. آنگاه یخها کم کم آب می شوند و از پایین در اتاق به بیرون تراوش می کنند بطوریکه هنگام حضور دیگران اثری از یخها نبوده و همین امر موجبات شگفتی آنان را فراهم می سازد
 3. سفید چون خانه ای که هر چهار دیوارش رو به سمت جنوب پنجره داشته باشد باید در نوک قطب جنوب باشد.
 4. ده نفر. آنها دارای یک خواهر می باشند که خواهر همه برادران است.
 5. چون در آن شهر دو سلمانی بیشتر وجود نداشت پس مسئول سلمانی به نزد دیگرس رفته تا سر او را اصلاح کند بنابراین چون سلمانی دوم موهایی آراسته داشته ، پس سلمانی اول موهای او را اصلاح کرده و کار او بهتر است .
 6. همسر مقتول قاتل است. زیرا او گفته در زمان قتل خواب بوده، چگونه شخصی که خواب است می تواند از اتفاقات اطراف خود با خبر باشد.
 7. شاخه گل. یک شاخه گل رز، یک شاخه گل  لاله و یک شاخه گل آفتابگردان

چیستان و معماهای سخت و جالب

امیدواریم مطالعه جدیدترین سری انواع چیستان سخت با جواب برای شما دوستان نیز لذت بخش بوده باشد و از پاسخگویی به این چیستان های جالب لذت کافی را برده باشید. در صورت تمایل به آشنایی با دیگر چیستان ها و معماهای جدید و خواندنی به بخش چیستان مراجعه نموده و با جالب ترین مطالب در این زمینه آشنا شوید.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان