روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

در جهت اجرای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی صورت گرفت

بازدید مسئولان قضایی خراسان شمالی از دو واحد تولیدی و گردشگری در بجنورد

دبیر ستاد استانی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از واحد تولیدی مصنوعات چوبی و ام دی اف و تعدادی از اقامتگاه‌های بوم گردی در محدوده شهرستان بجنورد، بازدید کرد. تاریخ انتشار: ۰۹:۵۵ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - کد خبر: ۵۴۰۴۰۰

بازدید مسئولان قضایی خراسان شمالی از دو واحد تولیدی و گردشگری در بجنوردبه گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، حسن مکرمی دبیر ستاد استانی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی خراسان شمالی از دو واحد تولیدی و گردشگری در شهرستان بجنورد بازدید کرد.

وی پس از بازدید از واحد تولیدی مصنوعات چوبی و ام دی اف و همچنین تعدادی از اقامتگاه‌های بوم گردی در محدوده شهرستان بجنورد، از نزدیک در جریان مشکلات این دو واحد قرار گرفت و  بعد از صحبت با مدیران این واحد‌ها مهمترین مسائل و خواسته‌های مطروحه را مورد بررسی قرار داد.

دبیر ستاد استانی اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: استان خراسان شمالی در حوزه تولید و سرمایه‌گذاری با وجود داشتن زمینه‌های مستعد فراوان در عرصه کار تولیدی و صنعتی و برخورداری از جاذبه‌های توریستی و گردشگری، آنچنان که بایسته و شایسته این استان و مردم پرتلاش آن است نتوانسته به جایگاه واقعی و مورد انتظار دست یابد و به نظر می‌رسد بسیاری از بستر‌ها و ساختار‌های تولیدی و فرصت‌های سرمایه گذاری در استان به دلایل مختلف و عدیده، مورد غفلت قرار گرفته است.

وی رسالت دستگاه قضا را حمایت مؤثر از کار و فعالیت تولیدی و تسهیل بستر‌های سرمایه گذاری دانست و گفت: دستگاه قضایی در این حوزه نقش مدیریتی، هماهنگ کننده و نظارتی دارد و از طرفی امکانات و تجهیزات لازم برای اعمال نقش مباشرتی در کار‌های تولیدی را در اختیار ندارد و حسب وظایف ذاتی این ظرفیت‌ها در دسترس دستگاه‌های اجرایی است و مجموعه قضایی استان هم با علم به این موضوع با تمام وجود از دستگاه‌های متولی و مشخصا نهاد‌ها و سازمان‌های اجرایی حمایت و پشتیبانی خواهد کرد.

مکرمی گفت: آثار مثبت کمک به تولید و سرمایه گذاری منحصر به همین حوزه نیست، بلکه می‌تواند باعث رشد و بالندگی و اشتغال پایدار در استان خراسان شمالی شود و چنانچه سمت توسعه این زیرساخت‌ها به درستی هدایت و دلالت شوند می‌تواند در رونق اقتصادی نقش مفید و سازنده‌ای ایفاء کند.

شایان ذکر است در جریان این بازدید سرمایه گذاران از عدم همکاری مناسب برخی دستگاه‌های اجرایی گله‌مند بوده و خواستار توجه جدی مسئولین به بخش تولید و سرمایه گذاری در استان بودند.

بیشتر بخوانید.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر