توضیح پلیس راهور درباره یک وقفه دردسرساز

به گفته رئیس پلیس راهور فراجا متقاضیان دریافت گواهینامه پایه دو به یک، می‌توانند در دی ماه سال آینده با حضور در آموزشگاه‌های سراسر کشور نسبت به دریافت گواهینامه پایه یک خود اقدام کنند.

توضیح پلیس راهور درباره یک وقفه دردسرساز

یه گزارش خبرآنلاین، رئیس پلیس راهور فراجا توضیحاتی را درباره وقفه پیش آمده برای متقاضیان گواهینامه پایه یک ارائه کرد.

ایسنا در تشریح این خبر نوشت: سردار سید تیمور حسینی؛ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا در جلسه ارتباط مستقیم با مردم که در مرکز 197 پلیس برگزار شد، اظهار کرد: از صبح امروز بنده و معاونان پلیس راهور فراجا به شکل حضوری و تلفنی با بیش از 1000 نفر از شهروندان گفت‌وگو کردیم. رویکرد ما حل مشکل این عزیزان بود و تاکید داشتیم که تا جای ممکن با این افراد همراهی شود. همچنین برخی از افراد نیز سؤالات و پیشنهاداتی داشتند که به آنها نیز پاسخ داده شد.

وی در خصوص مسائل مطرح شده از سوی شهروندان نیز گفت: یکی از سؤالات مهم مطرح شده از سوی مردم موضوع وقفه پیش آمده در مورد گواهینامه پایه دو به یک بود، بر اساس پیگیری‌های انجام شده مشخص شد که این طرح پس از ارائه به هیئت دولت تصویب و مقرر شده که آیین‌نامه آن یک‌سال بعد از تصویب اجرایی شود.

رئیس پلیس راهور فراجا گفت: در همین راستا نیز متقاضیان دریافت گواهینامه پایه دو به یک، می‌توانند در دی ماه سال آینده با حضور در آموزشگاه‌های سراسر کشور نسبت به دریافت گواهینامه پایه یک خود اقدام کنند.

حسینی درباره اجرای طرح گواهینامه آسان موتورسیکلت نیز گفت: در حال حاضر 178 مرکز فعال در سراسر کشور در طرح اجرای گواهینامه آسان موتورسیکلت وجود دارد و خوشبختانه تاکنون حدود 111 هزار نفر از متقاضیان توانسته‌اند گواهینامه یک روزه موتورسیکلت را دریافت کرده و این روند همچنان در جریان است.

47236

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان