حکم جنجالی علیه پرسپولیس شکسته شد

با اقدامات حقوقی باشگاه و دفاعیات و مستندات ارایه شده در دادگاه بدوی و تجدیدنظر، رای به سود پرسپولیس صادر شد و این باشگاه مسوولیتی در اهدای کمک هزینه خرید یک دستگاه خودروی بی‌ام‌دبلیو است، ندارد. این رای قطعی است.

حکم جنجالی علیه پرسپولیس شکسته شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ با اعلام سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پی ادعایی که علیه باشگاه پرسپولیس مطرح شده بود، اقدامات باشگاه در ارایه دفاعیات و مستندات در دو مرحله، در دادگاه‌های بدوی و تجدیدنظر توسط معاونت حقوقی و وکلای باشگاه صورت گرفته و در هر دو دادگاه با رد ادعا علیه پرسپولیس، رای به سود باشگاه صادر شد.
در سال 1397 با توجه به قرعه کشی فوتبالی سامانه پیامکی، فردی برنده کمک هزینه خرید یک دستگاه خودروی BMW شد. طبق مفاد پرونده با اجرایی نشدن این امر، فرد مذکور در تابستان سال 1400، نسبت به طرح دعوا در دادگاه اقدام نمود.
رای بدوی در تیرماه سال جاری صادر شد. بر اساس آن، کارگزار مجری طرح مسوول پرداخت جایزه مورد اشاره گردید. همچنین با اقدام باشگاه و دفاعیات بخش حقوقی در خصوص باشگاه پرسپولیس رد دعوی صورت گرفت.
به این ترتیب، شرکت کارگزار نسبت به تجدیدنظر خواهی اقدام نمود که در پی آن، شعبه 18 دادگاه تجدید نظر استان تهران در دادنامه خود، رای بدوی را تایید نموده است.
بر این اساس همان‌گونه که عنوان شد؛ رد دعوی نسبت به باشگاه پرسپولیس صورت گرفته و رای به سود این شرکت بوده است. این رای قطعی است و بنا بر آن، باشگاه پرسپولیس تعهد و مسوولیتی در ارتباط با قرعه‌کشی مذکور و پرداخت هر گونه وجه در ارتباط با آن ندارد.

258 258

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان