مردم از مسئولان انتظار کار و فعالیت دارند

نماینده منتخب مردم شهرستان های خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات تمام شده و این مشارکت حداکثری مردم حامل یک پیام است و آن هم این بوده که مردم از مسئولان انتظار کار و فعالیت دارند.

مردم از مسئولان انتظار کار و فعالیت دارند

به گزارش خبرآنلاین، امیر توکلی رودی در نخستین جلسه شورای اداری شهرستان رشتخوار ضمن تسلیت شهادت سرداران رشید اسلام در حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در دمشق اظهار داشت: ما روحیه مشارکتی و همکاری را در مردم و مسئولان شهرستان های رشتخوار و خواف سراغ داریم و اعتقاد ما بر این است که اساسا تغییر با مشارکت جمعی صورت می گیرد.

وی افزود: حضور ما در راستای تقویت مدیران و مسئولان خواهد بود، ما در برنامه های اجرایی اعتقاد داریم که باید مدیران را حمایت کرد تا آنها هم بتوانند با فراغ بال و با ایده های نو مسئولیت های خود را به مرحله اجرا برسانند

نماینده منتخب مردم شهرستان های خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به دنبال استفاده از ظرفیت های نیروهای نخبه و پرتوان هستیم و در کنار آن در تمامی تفکرات و ایده های و سلایق مختلف که در نهایت باعث توسعه و پیشرفت حوزه انتخابیه بشود استفاده خواهیم کرد.

توکلی رودی خاطرنشان کرد: مشکل اصلی شهرستان رشتخوار، راه است که به جد پیگیر آن هستیم و با کمک مسئولان شهرستان آن را مرتفع خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: موضوع بعدی رفع موانع و مشکلات سرمایه گذاران صنعتی است که در این بین باید جلساتی با حضور مسئولین و سرمایه گذاران برنامه ریزی شود و دغدغه مردم در بحث اشتغال خصوصا قشر جوان پیگیری شود.

نماینده منتخب مجلس در ادامه گفت: رشتخوار با ظرفیت هایی که دارد قدم در راستای صنعتی شدن برداشته و با بسترسازی هایی که تا کنون داشته است رسالت زنجیره تامین صنعت را پایه ریزی کرده و می تواند یک قطب صنعتی را در منطقه احیاء کند.

امیر توکلی رودی در پایان افزود: برای صنعتی شدن باید در ابتدا فرهنگ صنعتی شدن را با مصرف بهینه آب در بین عموم مردم نهادینه کنیم و از آب مدیریت شده در بخش صنعت استفاده نماییم.

46

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان