آئین کلنگ‌زنی پروژه تفرجگاه ۲/۵ هکتاری پنجه‌علی

مدیر منطقه دو شهرداری بندرعباس از برگزاری آئین کلنگ‌زنی تفرجگاه ۲/۵ هکتاری در کوهستان پارک پنجه‌علی با هدف ارتقاء کیفیت فضای شهری خبر داد.

آئین کلنگ‌زنی پروژه تفرجگاه 2/5 هکتاری پنجه‌علی

به گزارش خبرآنلاین، آئین کلنگ‌زنی تفرجگاه 2/5 هکتاری پنجه‌علی با هدف سرزندگی در فضای شهری، چهارشنبه نوزدهم اردیبهشت با حضور مهدی نوبانی شهردار بندرعباس،اعضای شورای شهر و جمعی از مدیران شهری انجام شد.

مهدی احمدی قلعه‌قاضی گفت: کوهستان پارک پنجه‌علی بستر مناسبی جهت ارتقاء مبلمان شهری می‌باشد.

در همین راستا شهرداری منطقه دو جهت ارتقاء سلامت روحی و جسمی شهروندان، بهبود سطح تعاملات اجتماعی و ارتقاء کمی و کیفی فضای کوهستان پارک، تفرجگاه 2/5 هکتاری پنجه‌علی را در کوهستان پارک پنجه‌علی در محدوده جغرافیایی شمال بندرعباس طراحی نموده است.

احمدی قلعه‌قاضی بیان کرد: یکی از نیازهای اساسی شهروندان، دسترسی به امکاناتی است که بتوانند اوقات فراغت خود را در آن به صورت مفید سپری کنند و تفرجگاه‌ها به طور خاص با امکانات و فعالیت‌های فراغتی که در فضاهای باز ایجاد می کنند نقش مهمی در پویایی و توسعه شهری دارند.

وی عنوان کرد: این تفرجگاه دارای فضاهایی از جمله گذر گردشگری (بازارچه)، محل برگزاری مراسم و جشنواره‌ها، فضای بازی برای کودکان و شهربازی، ست سلامت، زمین های ورزشی چند منظوره، جاده سلامت و مسیر پیاده‌روی، مسیر دوچرخه سواری، سرویس بهداشتی، آلاچیق، سکوهای نشیمن و آبنما می‌باشد.

مدیر منطقه دو در آخر افزود: امید است تفرجگاه پنجه‌علی پس از بهره‌برداری به فضایی سرزنده، پویا و مکانی جذاب برای کار و گذراندن اوقات فراغت شهروندان، گردشگران و توریست‌ها تبدیل شود.

46

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان