۶۷۱ نیاز فناورانه شرکت شهرک های صنعتی کشوررفع و ۲۱۶ نیاز شناسایی شده است

فرشاد مقیمی معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در سمنان گفت در ۹ ماهه ابتدایی امسال، ۶۷۱ نیاز فناورانه رفع ، ۳۱۶ نیاز شناسایی‌ شده است.

671 نیاز فناورانه  شرکت شهرک های صنعتی کشوررفع و 216 نیاز شناسایی شده است

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان،فرشاد مقیمی معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در حاشیه آیین بهره برداری تقاطع غیر همسطح شهرک صنعتی سمنان، اظهارداشت: این سازمان در دو محور نرم افزار (حمایت از صنایع کوچک ) و سخت افزاری، بسترهای لازم را برای توسعه صنعتی و بهبود فضای کسب وکار در کشور فراهم می کند.

وی بیان کرد: در حال حاضر بیش از 59 هزار واحد صنعتی در شهرک‌های صنعتی دولتی و غیر دولتی و همچنین مناطق ویژه با اشتغال یک میلیون و 400 نفری مشغول به فعالیت هستند.

معاون وزیر صمت ادامه دهد: 52 هزار واحد صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی دولتی، پنج هزار و 200 واحد در شهرک ‌های غیر دولتی و نیز 2 هزار و 834 واحد در مناطق ویژه مستقر هستند.

معاون وزیر صمت تصریح کرد: حمایت وصیانت از صنایع کوچک (سهم 96 درصدی بنگاه های کوچک ومتوسط از کل صنایع) و ارتقاء تکنولوژی و فناوری صنایع مستقر شهرک‌ها، ونواحی صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی جز ماموریت های اصلی سازمان است.

مقیمی خاطرنشان کرد: از طریق 20 فن بازارهای منطقه ای 2 هزار و 188 نیاز فناورانه شناسایی و 570 نیاز فناورانه رفع شد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران یادآور شد: 6 مراکز تحقیق و توسعه در شهرکها و نواحی صنعتی کشور مستقر شده است.

وی با اشاره به فعالیت‌ها در راستای توانمدسازی نیروی انسانی شاغل توسط سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، بیان کرد: بیش از 53 هزار دوره آموزشی مهارت افزایی به صورت حضوری و الکترونیکی برای شاغلان مستقر در واحدهای صنعتی در رسته های مدیران خطوط، تکنسین، کارگران و... برگزار شد.

فرشاد مقیمی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به منظور بهره برداری از تقاطع غیر همسطح شهرک صنعتی سمنان (پل شهرک صنعتی) به استان سمنان سفر کرد.

46

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان