رائفی پور: نمایندگان مجلس خیلی وقیح هستند /هیچ سوپرحزب اللهی را پیدا نمی کنید که مثل تاج زاده عکس کارت عروسی اش را رهبر انقلاب بگذارد

رائفی پور گفت: چند بار مشاور قالیباف و خودش علیه من صحبت کردند، این صحبت‌ها مرا به یقین رساند که یک قصه‌ای هست.

رائفی پور: نمایندگان مجلس خیلی وقیح هستند /هیچ سوپرحزب اللهی را پیدا نمی کنید که مثل تاج زاده عکس کارت عروسی اش را رهبر انقلاب بگذارد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلمی از گفتگوی علی اکبر رائفی پور، چهره تندرو در برنامه صندلی سبز منتشر شده، که در ادامه می خوانید:

*ما در حزب اللهی گری و انقلابی گری به گرد پای اصلاح طلبان دهه شصت هم نمی رسیم.

*هیچ حزب اللهی، سوپر حزب اللهی و اولترا حزب اللهی را پیدا نمی کنید که عکس کارت عروسی اش را رهبر انقلاب بگذارد، ولی مصطفی تاج زاده این کار را کرده بود. آقای خسروشاهی می گفت که وی پدر من را درآورد برای اینکه روی نشریه عکس امام را نمی زدم. می گفت تو ضد ولایت فقیه هستی.

* اصولگرایان مردم را نمی فهمند و اصلاح طلبان به بهانه مردم خط قرمز هارا زیر پا می گذارند. ما یک سری اعتقادات، اندیشه ها و خطوط قرمز داریم که مطلقا نباید از آنها رد شد.

* مردم ایران شریف و فطری هستند. چند وقت پیش که بحث سگ های ولگرد در کشور مطرح شد، توئیت زدم و گفتم همانگونه که برخی مردم به این سگ ها غذا می دهند و کمک می کنند، از آن طرف ماجرا عده ای از این حس خوب انسانی سوء استفاده کنند. مردم ایران فطری هستند و در پای منبرهایی بزرگ شدند که گفته شده امام حسن مجتبی لقمه های خود را با یک سگ بیمار مساوی تقسیم کرد. این یک بعد است و از بعد دیگر اینها محیط زیست جانوری را نابود کردند و دارند موجودات را شکار می کنند.

*یعنی باید الامر بین الامرین باشد. یعنی ما یک سری اصولی داریم که نباید از آنها عبور کرد و این اصول را من تعیین نمی کنم بلکه عقل و خدا و وحی تعیین کرده است.

*چند بار مشاور قالیباف و خودش علیه من صحبت کردند، این صحبت‌ها مرا به یقین رساند که یک قصه‌ای هست.

*مجلسی‌ها خیلی وقیح هستند. وقتی به آنها می گویم چرا شفاف نیستید می گویند خودت چرا شفاف نیستی؟ مگر من مسئولیت دارم که شفاف باشم؟

*به شورای نگهبان می گویم چرا رد صلاحیت طرف رو اعلام نمی‌کنید؟ می گویند قانون نیست!

27218

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان