عکس؛ دو عنوان مهم روسیه در انتظار لژیونر استقلالی

محمد محبی برای کسب دو عنوان مهم در لیگ برتر روسیه نامزد شده و ساعاتی دیگر رای گیری به پایان می‌رسد.

عکس؛ دو عنوان مهم روسیه در انتظار لژیونر استقلالی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ خبر بد برای هواداران استقلال در پایان فصل گذشته جدایی محمد محبی به عنوان ستاره این تیم بود و همچنان هم فقدان این بازیکن در خط هجومی طلایی‌پوشان اصفهانی به چشم می‌آید.

به نقل از ورزش سه محبی که تجربه حضور در فوتبال پرتغال را هم دارد، در روسیه توانست خیلی زود خودش را پیدا کند و در اولین سال تبدیل به یکی از مهره‌های کلیدی زردپوشان روستوف و لیگ برتر روسیه شد؛ تا جایی که حالا در آستانه اتمام رقابت‌های این فصل این مهاجم بوشهری هم در جمع 32 بازیکن برتر لیگ روسیه قرار گرفته و هم گل تماشایی او مقابل دینامو نامزد دریافت جایزه بهترین گل فوتبال روسیه در فصل جاری شده است.

2021404محبی البته در حالی برای کسب این دو جایزه فردی نامزد شده که برای کسب عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ برتر روسیه در رای گیری مخاطبان فوتبالی با 32 نفر رقابت دارد و در بخش بهترین گل فصل نیز 16 گلزن دیگر را به عنوان رقیب خود می‌بیند. محبی در اولین فصل حضورش در تیم فوتبال روستوف 22 مرتبه برای تیمش بازی کرده که شامل 17 حضور ثابت و 5 حضور تعویضی در لیگ بوده و موفق به ثبت 6 گل هم شده است. او پشت سر گولنکوف 8 گله و در کنار اوسیپنکو دومین گلزن برتر روستوف هم هست.

این رای گیری تا ساعاتی دیگر ادامه دارد و علاقمندان به فوتبال و محبی در ایران می‌توانند با مراجعه به https://winline-heroes.premierliga.ru/ به ستاره تیم ملی فوتبال ایران برای کسب دو عنوان فردی (بهترین بازیکن فصل و بهترین گل فصل) رای بدهند.

257 251

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان