مقام ارشد حماس: اظهارات نتانیاهو درمورد تسلیم شدن حماس، مضحک و بیانگر وضعیت بحرانی اوست

پایگاه خبری الجزیره دوشنبه شب گزارش داد که عزت الرشق خیالبافی نتانیاهو در تسلیم شدن جنبش حماس و تحویل اسیران صهیونیستی نزد حماس با هدف توقف جنگ را بیانگر وضعیت بحرانی نتانیاهو در قدرت و مصرف داخلی دانست.

 یک مقام ارشد جنبش حماس درباره اظهارات امروز بنیامین نتانیاهو درباره امکان پایان جنگ با خلع سلاح جنبش حماس واکنش نشان داد.

به گزارش مهر؛ پایگاه خبری الجزیره دوشنبه شب گزارش داد که عزت الرشق خیالبافی نتانیاهو در تسلیم شدن جنبش حماس و تحویل اسیران صهیونیستی نزد حماس با هدف توقف جنگ را بیانگر وضعیت بحرانی نتانیاهو در قدرت و مصرف داخلی دانست.

عزت الرشق تاکید کرد: اظهارات امروز نتانیاهو جنایتکار مبنی بر اینکه «جنگ را می‌توان با تسلیم جنبش، زمین گذاشتن سلاح‌ها و تحویل گروگان‌ها متوقف کرد»، جملات مضحکی برای مصرف محلی است که واقعیت وضعیت بحرانی او را منعکس می‌کند.

این مقام ارشد حماس تاکید کرد که اشغالگران 220 روز پس از تجاوزات و نسل کشی علیه مردم ما در نوار غزه، به هیچیک از اهداف تجاوزکارانه خود دست نیافته است.

وی اضافه کرد: همچنین، نتانیاهو با صحبت در مورد «اطمینان از تخلیه رهبران جنبش از نوار غزه و تبعید آنها» توهمات می‌فروشد، که مجدداً تأیید می‌کند که همچنان با توهمات و رویاهای خود برای دستیابی به یک پیروزی ادعایی ادامه می‌دهد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان