تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

عرضه خودرو در بورس کالا آغاز شد/ شرایط خرید را ببینید

تجارت نیوز نوشت:بورس کالا امروز میزبان انواع مختلف کامیون در تالار خودرو است.

عرضه خودرو در بورس کالا آغاز شد/ شرایط خرید را ببینید

امروز (دوشنبه 24 بهمن 1401) تالار خودرو بورس کالا میزبان کامیون کشنده EM POWER متعلق به بهمن دیزل، کامیونت FORCE متعلق به بهمن دیزل و کامیون کشنده FAW CA4180 متعلق به سیباموتور است.

در جدول زیر جزئیات عرضه این خودروها را در تالار خودرو بورس کالا مشاهده می‌کنید.

لیست خودروهای عرضه شده در بورس کالا

جزییات عرضه کامیون کشنده فاو

60 دستگاه کامیون کشنده FAW متعلق به سیباموتور با قیمت پایه 2 میلیارد و 370 میلیون تومان 24 بهمن در بورس عرضه می‌شود.
درصد پیش پرداخت این خودرو 30 درصد بوده و مدل خودروها 1401 می‌باشد. فاو تک محوره در رنگ سفید قرار است 15 اسفند 1401 به مشتریان تحویل شود.صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.

خریداران جهت تکمیل مراحل خرید، همزمان با تسویه اصل مبلغ معامله در بورس و در مدت زمان مقرر تعیین شده در اطلاعیه عرضه تکمیلی و حداکثر طی 7 روز تقویمی با مراجعه به پورتال فروش شرکت به آدرس اینجا baman.iranecar.com نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل خود اقدام و نسبت به پرداخت هزینه‌های جانبی و انتخاب عاملیت مورد نظر خود جهت تحویل خودرو اقدام کنند.

هزینه‌های جانبی شامل هزینه 9 درصد مالیات ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه‌ها جمعا به مبلغ 10 میلیون و 285 هزار و 601 تومان شامل 2 میلیون و 200 هزار تومان بابت مالیات و عوارض شماره گذاری، 250 هزار تومان بابت هزینه شماره گذاری، 126 هزار و 200 تومان بابت هزینه پست، صدور کارت و هوشمندسازی کارت خودرو و 7 میلیون و 709 هزار و 401 تومان بابت هزینه بیمه شخص ثالث است.

جزییات عرضه کامیون کشنده امپاور

بهمن دیزل کامیون کشنده امپاور را به قیمت پایه 3 میلیارد و 130 میلیون تومان عرضه خواهد کرد. درصد پیش پرداخت سفارش خرید کامیون کشنده امپاور 30 درصد است.

هزینه‌های جانبی قانونی که قرار است بعد از معامله به کامیون کشنده امپاور افزوده می‌شود 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده و علی الحساب 11 میلیون و 230 هزار و 601 تومان بابت هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری، هزینه پلاک و شماره گذاری، هزینه پست، صدور کارت و هوشمندسازی کارت خودرو و هزینه بیمه شخص ثالث می‌باشد. مابه التفاوت این هزینه‌های جانبی پس از نهایی شدن مبالغ مذکور در سال 1402 توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد.

جزییات عرضه کامیونت فورس

بهمن دیزل کامیونت فورس 8.5 تن خوابدار را به قیمت 983 میلیون تومان، کامیونت فورس 6 تن کابین خوابدار را به قیمت 930 میلیون تومان و کامیونت فورس 6 تن (کابین بدون خواب) را به قیمت پایه 893 میلیون تومان عرضه خواهد کرد. درصد پیش کامیونت فورس 30 درصد است.

هزینه‌های جانبی که قرار است بعد از معامله به کامیونت فورس افزوده می‌شود 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده و علی الحساب 6 میلیون و 522 هزار و 694 تومان بابت هزینه مالیات و عوارض شماره گذاری، هزینه پلاک و شماره گذاری، هزینه پست، صدور کارت و هوشمندسازی کارت خودرو و هزینه بیمه شخص ثالث می‌باشد. مابه التفاوت این هزینه‌های جانبی پس از نهایی شدن مبالغ مذکور در سال 1402 توسط مراجع ذیربط مشخص و اخذ خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

35217

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان
تبلیغات متنی