یک ماه از وعده زمان افتتاح زیرگذر شورا در ارومیه گذشت ولی پروژه تمام نشد

علی‌رغم گفته‌های شهردار و مسئولین مدیریت شهری ارومیه مبنی بر پایان احداث زیرگذر شورا در این شهر تا پایان فروردین امسال و ظرف شش ماه کاری، با گذشت یک ماه از زمان وعده داده شده، این پروژه همچنان به اتمام نرسیده است.

یک ماه از وعده زمان افتتاح زیرگذر شورا در ارومیه گذشت ولی پروژه تمام نشد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از آذربایجان‌غربی، پروژه زیرگذر شورا در ارومیه که از اواخر شهریورماه سال گذشته آغاز شده همچنان به اتمام نرسیده است.

شهردار ارومیه بهمن‌ماه گذشته در خبری که رسانه صداوسیما منتشر کرده است، پایان فروردین را زمان افتتاح این زیرگذر اعلام کرده و شهریورماه پارسال نیز در گفت و گو با رسانه منتسب به صداوسیما زمان احداث پروژه را 6 ماه اعلام کرده بود با این حال صفحه تلگرامی شهرداری ارومیه شب گذشته در جدیدترین خبر خود با تصاویر منتشره پیشرفت فیزیکی پروژه را 93 درصد اعلام و نوشته که این زیرگذر در هشت جبهه کاری فعال و در حال اجراست.

این درحالیست که ترافیک سنگین در نقاط مختلف شهر ارومیه و مرکز استان آذربایجان‌غربی مشکلات زیادی را برای شهروندان به وجود آورده با این حال شهردار فراری از رسانه‌ها به تازگی نیز از استیضاح اعضای شورا به سلامت گذشت.

گفتنی است، برطبق خبر صفحه تلگرامی شهرداری ارومیه تاکنون خاکبرداری در حدود 30000 متر مکعب، اجرای حدود 2000 متر مربع دیوار بتنی مسلح از 3000 متر مربع آن، انجام در حدود 700 تن آرماتورگذاری از مجموع 740 تن و بتن‌ریزی به میزان 5300 متر مکعب از مجموع 5900 متر مکعب بتن‌ریزی در این پروژه، انجام یافته است.

46

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان