لاپید: کابینه نتانیاهو کنترل اوضاع را از دست داده است

«یائیر لاپید» رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی عنوان کرد کابینه نتانیاهو کنترل اوضاع را از دست داده است و در حالی که هر روز نظامیان در غزه کشته می‌شوند، آنها (مقامات رژیم صهیونیستی) در صفحات تلویزیون با هم درگیر می‌شوند.

رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی ضمن انتقاد از عملکرد کابینه نتانیاهو در مدیریت جنگ غزه و کشته شدن شمار زیادی از نظامیان ارتش گفت: کابینه نتانیاهو کنترل اوضاع را از دست داده است.

به گزارش ایسنا، «یائیر لاپید» رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی عنوان کرد کابینه نتانیاهو کنترل اوضاع را از دست داده است و در حالی که هر روز نظامیان در غزه کشته می‌شوند، آنها (مقامات رژیم صهیونیستی) در صفحات تلویزیون با هم درگیر می‌شوند.»

به گزارش شبکه عبری زبان «کان»، لاپید افزود: «کابینه نتانیاهو خود اخلالگر و مخل امنیت است. وزرا در مقابل اتاق نشست کابینه تظاهرات می‌کنند و بخشی از دولت اجازه ارسال کمک‌ها (به غزه) را می‌دهد و بخشی دیگر آن را به آتش می‌کشد.»

رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی تصریح کرد: «روابط با آمریکا رو به فروپاشی است و طبقه متوسط نیز در حال فروپاشی است و کنترل اوضاع در شمال (فلسطین اشغالی) را نیز از دست داده‌اند.»

لاپید خطاب به کابینه نتانیاهو بیان داشت: «نمی‌توانید این مسیر را ادامه دهید و ما با این دولت به پیروزی نمی‌رسیم.»

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان