تشکیلات خودگردان: کشتار النصیرات در ادامه نسل‌کُشی ملت فلسطین صورت گرفته است

سخنگوی رسمی تشکیلات خودگردان فلسطین جنایت جدید رژیم صهیونیستی در اردوگاه النصیرات را ادامه نسل‌کُشی ملت فلسطین توسط رژیم صهیونیستی دانست.

تشکیلات خودگردان: کشتار النصیرات در ادامه نسل‌کُشی ملت فلسطین صورت گرفته است

به گزارش خبرآنلاین به نقل از خبرگزاری فلسطین (وفا)، «نبیل ابوردینه» سخنگوی رسمی تشکیلات خودگردان فلسطین امروز (شنبه) گفت که سریال کشتارهای خونین روزمره علیه ملت فلسطین که آخرین مورد آن کشتار در اردوگاه النصیرات بود، در ادامه نسل‌کُشی ملت فلسطین صورت می‌گیرد.

وی گفت: دولت آمریکا مسئول کامل همه کشتارهایی است که رژیم صهیونیستی مرتکب آن می‌شود و ما خواهان توقف این جنگ هستیم. ادامه این جنگ اوضاع را به سمت مرحله خطرناک سوق می‌دهد که هرگز صلح و امنیتی برای هیچ کس محقق نخواهد کرد.

ابوردینه همچنین خواستار مداخله فوری شورای امنیت و جامعه جهانی برای توقف این جنایت‌ها و ملزم کردن رژیم صهیونیستی به توقف فوری همه این جنایت‌ها و نقض قوانین بین‌المللی شد.

منابع رسانه‌ای فلسطینی امروز شنبه از شهادت بیش از 100 فلسطینی و زخمی شدن ده‌ها نفر دیگر در حملات رژیم صهیونیستی به اردوگاه «النصیرات» و مناطق دیگر در مرکز نوار غزه خبر دادند.

به گزارش ایرنا، با گذشت هشت ماه از آغاز تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اشغالگر این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از هشت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

310310

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان