عکس ؛ خواب آرام رونالدو روی نیمکت پرتغال؛زغوغای فوتبال فارغ!

پرتغال و کرواسی در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند و رونالدوی نیمکت‌نشین که فرصت حضور در این دیدار را پیدا نکرده بود، برای لحظاتی همانجا چرت زد!

عکس ؛ خواب آرام رونالدو روی نیمکت پرتغال؛زغوغای فوتبال فارغ!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در دیدار دوستانه تیم‌های کرواسی و پرتغال در آستانه رقابت‌های یورو 2024، تیم کریستیانو رونالدو با نتیجه 2-1 مغلوب شد. شاگردان زلاتکو دالیچ قهرمان یورو 2016 را شکست دادند تا لرزه به اندام رقبای‌شان اسپانیا و ایتالیا در گروه B بیاندازند.

پرتغال که یکی از مدعیان قهرمانی این رقابت‌هاست، دومین باخت خود را در 13 بازی تحت هدایت روبرتو مارتینس متحمل شد. اما حرکت جسورانه مربی اسپانیایی این بود که تصمیم گرفت رونالدو را روی نیمکت بنشاند. رونالدو تنها یک روز قبل از بازی در لیسبون به اردوی تیم ملی پرتغال پیوسته بود، بنابراین احتمالا مارتینس قصد داشت که به او استراحت دهد، و به این ترتیب رونالدو از زمان شکست 2-0 ماه مارس مقابل اسلوونی، برای پرتغال بازی نکرده است. اما لحظه جالبی که در این بازی ثبت شد لحظه چرت کوتاه CR7 روی نیمکت بود.

پرتغال قبل از اولین دیدارش در یورو 2024 مقابل جمهوری چک در تاریخ 18 ژوئن (29 خرداد)، یک بازی دوستانه دیگر در پیش دارد و روز سه‌شنبه مقابل ایرلند به میدان خواهد رفت.

عکس ؛ خواب آرام رونالدو روی نیمکت پرتغال؛زغوغای فوتبال فارغ!

257 251

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان