تیراندازی در قدس/ ۷ نظامی صهیونیست زخمی شدند

رسانه های فلسطینی و صهیونیستی بامداد یکشنبه گزارش دادند که در جریان تیراندازی در قدس اشغالی، هفت صهیونیست زخمی شدند.

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، خبرگزاری فلسطینی «شهاب» فلسطین با اعلام این خبر افزود که حال یک صهیونیست‌ وخیم گزارش می‌شود.

این درحالی است که اداره اورژانس رژیم موقت صهیونیستی گزارش داد که حال 3 نفر از صهیونیست‌ها وخیم است.

شبکه 7 تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از پلیس گزارش داد که دو تیراندازی همزمان توسط عاملان فلسطینی در قدس اشغالی (نزدیک دیوار البراق، ورودی پارکینگ هار-زیون) انجام شده است.

طبق گزارش‌ها عاملان این عملیات‌ها موفق شدند از صحنه فرار کنند و پلیس رژیم صهیونیستی نیز علاوه بر اینکه سطح هشدار را افزایش داده، در صدد تقویت نیروهای امنیتی برآمده است.

شبکه «الجزیره قطر» نیز در این باره اعلام کرد که به دنبال عملیات‌های تیراندازی، پلیس رژیم صهیونیستی مانع از خروج شهرک نشینان از دیوار البراق در بیت‌المقدس شده، چرا که بیم ان دارد، بار دیگر توسط رزمندگان فلسطینی مورد تیراندازی قرار بگیرند.

همچنین برخی گزارش‌هاحاکی از آن است که پهپادهای تهاجمی رژیم صهیونیستی بر فراز آسمان سلوان به پرواز درآمدند تا در جستجوی رزمندگان فلسطین شرکت کنند.

شبکه المیادین نیز در این باره گزارش داد که حدود 40 خودروی نظامی رژیم صهیونیستی در تلاش برای یافتن عاملان این عملیات، به سمت محله «سلوان» در شرق قدس اشغالی و همچنین اردوگاه «جِنین» یورش بردند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان