دستگاه های تنفسی از بازیگر هالیوود جدا شد

دستگاه تنفس مصنوعی آن هِیش از او جدا شد و این بازیگر پس از ۹ روزی که از تصادف شدید رانندگی‌اش می‌گذشت، از دنیا رفت.

به گزارش تابناک، آن هیش بازیگری که فهرستی از فیلم‌های خوب را در کارنامه‌اش داشت، بر اثر مرگ مغزی ناشی از حادثه شدید رانندگی از دنیا رفت.

با قطع دستگاه‌هایی که تاکنون او را زنده نگه داشته بودند، او روز پیش در 53 سالگی از دنیا رفت. با وجود اینکه روز جمعه مرگ او تایید شد ولی وی تاکنون با دستگاه به زندگی ادامه می‌داد تا برخی از اعضای بدن او قابل اهدا به افراد نیازمند باشد.

این بازیگر چند روزی را در کما در مرکز سوختگی وست‌هیلز کالیفرنیا گذراند اما جمعه اعلام شد که وی دچار مرگ مغزی شده و امیدی به بازگشت او نیست. سرانجام دیروز با قطع دستگاه‌هایی که او را زنده نگه داشته بودند، زندگی او به پایان رسید.

او روز 5 آگوست یک تصادف شدید رانندگی داشت و اتومبیل او پس از خارج شدن از جاده با یک خانه دو طبقه برخورد کرد و موجب آتش سوزی سنگینی شد که حتی خانه را غیرقابل سکونت ساخت و بیش از یک ساعت طول کشید تا 60 آتش‌نشان بتوانند آتش ناشی از این تصادف را خاموش کنند.

آن هیش بازیگر فیلم‌هایی چون «دنی براسکو»، «سگ را بجنبان»، «می‌دانم تابستان پیش چه کار کردی» و بازسازی فیلم «روانی» هیچکاک بود.

این بازیگر فقط در سال 1997 در چند فیلم مهم بازی کرد که شامل فیلم «دنی براسکو» ساخته مایک نویل در نقش مگی همسر جانی دپ که در نقش یک مامور مخفی اف‌بی‌ای ظاهر شده بود، فیلم «آتشفشان» در نقش همسر شخصیت تامی لی جونز و در نقش معاون رییس جمهور در کمدی سیاه «سگ را بجنبان» ساخته بی لوینسون و نیز در فیلم «می‌دانم تابستان پیش چه کار کردی» می‌شد.

او سال 1998 نیز در چند فیلم بازی کرد که اکشن ماجراجویی ایوان ریتمن با عنوان «شش روز و هفت شب» در کنار هریسون فورد، درام عاشقانه «بازگشت به بهشت» با خواکین فینیکس و بازسازی «روانی» ساخته گاس ون سنت را دربرمی‌گرفت.

او وقتی نوجوان بود با بازی در یک تئاتر مدرسه‌ای کشف شد و به سریال «دنیای دیگر» راه یافت و با آن به شهرت رسید و سال 1991 جایزه امی روزانه را برای همان سریال از آن خود کرد.

این بازیگر به بازی در تلویزیون ادامه داد و با حضور در سریال‌های مختلف سال 2004 یک نامزدی دیگر امی به دست آورد.

او در پرده بزرگ نیز حضوری جدی داشت و «ماجراهای هاک فین» در سال 1993، «میلک مانی» در سال 1994، «هیات منصفه» در سال 1996، «راه رفتن و حرف زدن» نیکول هولوفسنر در سال 1996 از دیگر فیلم‌های وی هستند. «بهترین دشمنان» در سال 2019 از فیلم‌های آخری وی است.

هیش از سال 2002 در 33 سالگی روی صحنه برادوی رفت و سال 2004 با بازی در برابر آلک بالدوین یک نامزدی تونی هم به دست آورد.

جدیدترین فیلم او «دختر در اتاق 13» ماه آینده به نمایش درمی‌آید و وی در آن در نقش مادری در جستجوی دخترش که قربانی قاچاق انسان شده است دیده می‌شود. الیزابت روم کارگردان فیلم بازی وی در این نقش را فوق‌العاده خواند.

آن هیش مادر دو پسر بود و پسرش هومر روز جمعه گفت: پس از 6 روز پایین و بالای احساسی تقریباً باور نکردنی، با یک غم عمیق مانده‌ام. امیدوارم مادرم از درد رها شده باشد.

 

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان