رکوردشکنی فیلم جدید جیک جیلنهال

فیلم «کافه کنار جاده» با بازی «جیک جیلنهال» به ۵۰ میلیون مخاطب در دو هفته نخست عرضه در سامانه نمایش آنلاین «آمازون پرایم» دست یافت.

رکوردشکنی فیلم جدید جیک جیلنهال

به گزارش خبرآنلاین،استودیو آمازون اعلام کرد فیلم جدید «کافه کنار جاده» ساخته «داگ لیمان» در دو هفته نخست عرضه بیش از 50 میلیون بیننده در سراسر جهان جذب کرده است تا به پربیننده‌ترین فیلم سامانه نمایش آنلاین آمازون پرایم در 10 روز نخست نمایش تبدیل شود.

«داگ لیمان» کارگردان فیلم، در نامه‌ای سرگشاده در ماه ژانویه، استودیو آمازون را به دلیل عدم اکران فیلم در سینماها قبل از عرضه آنلاین مورد انتقاد قرار داد.

این فیلم سرگذشت الوود دالتون، مبارز یواف‌سی سابقی است که به عنوان مأمور امنیت و بیرون انداختن اوباش در یک رستوران مشغول به کار می‌شود اما او بزودی متوجه می‌شود که همه چیز درباره این رستوران و مأموریتش، آنطور که به نظر می‌رسد نیست.

ایسنا نوشت: «کافه کنار جاده» توسط «آنتونی باگاروزی» و «چارلز موندری» نوشته شده و «جوئل سیلور» تهیه کننده این فیلم است که در آن دانیلا ملچیور»، «بیلی مگنوسن»، «جسیکا ویلیامز»، «یواخیم دی آلمیدا»، «کانر مک گرگور» و «لوکاس گیج» در کنار «جیک جیلنهال» در نقش اصلی مقابل دورین رفته‌اند.

این فیلم، بازسازی فیلمی با همین نام محصول سال 1998 به کارگردانی «رودی هرینگتون» و با بازی «پاتریک سویزی» در نقش اصلی است.

22057

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان