مصرف بیش از ۳۰ میلیون لیتر بنزین در تعطیلات نوروزی دراستان کردستان

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: از ۲۹ اسفند تا سیزدهم فروردین ماه ، ۳۰ میلیون و هشتصد هزار لیتر بنزین در استان کردستان مصرف شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۱۱ درصد رشد همراه بوده است.

مصرف بیش از 30 میلیون لیتر بنزین در تعطیلات نوروزی دراستان کردستان

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، جهانبخش نوکانی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان با اشاره به جاذبه های گردشگری و وجود بازارچه های خرید کالا و افزایش چشمگیر ورود مسافر به استان در تعطیلات عید سال جاری، اظهار کرد: با برنامه ریزی و هماهنگی های صورت گرفته با مالکین مجاری عرضه و تلاش رانندگان ناوگان حمل ونقل فرآورده های نفتی در این مدت کلیه 90جایگاه عرضه فرآورده های نفتی و 54 جایگاه CNG سطح استان به هموطنان خدمات ارائه داده اند.

جهانبخش نوکانی افزود:بیشترین میزان مصرف بنزین در این مدت مربوط به شهرستانهای سنندج با 8 میلیون و هشتصد هزارلیتر و مریوان با 4 میلیون و هفتصد هزار لیتر مصرف است.

وی با اشاره به مصرف بیش از 12 میلیون لیتر نفتگاز در این مدت افزود: مصرف این فرآورده نسبت به مدت مشابه سال قبل با افزایش 4 در صدی همراه بوده است.

نوکانی افزود: همچنین واحدهای عملیاتی و بازرسی پخش منطقه کردستان(کنترل ونظارت بازرگانی ،خدمات مهندسی ،روابط عمومی و.... ) به منظور ارائه خدمات مطلوب و مناسب به همشهریان ومسافرین نوروزی در ایام تعطیلات نوروز با کنترل نامحسوس از کلیه جایگاههای سطح استان موجبات تامین و توزیع مطلوب مصرف سوخت را فراهم آوردند.

46

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان