بیانیه حزب موتلفه اسلامی در پی شهادت مستشاران ایرانی در سوریه

حزب موتلفه اسلامی در بیانیه ای اعلام کرد: از ملت بزرگ اسلام دعوت می نماید در روز جاودان جمعه قدس با حضور گسترده خود، نابودی ستمکاران جبار و خونخوار صهیونیست و حامیان آنها و انتقام جامع نیرو های اسلامی را فریاد کنند.

بیانیه حزب موتلفه اسلامی در پی شهادت مستشاران ایرانی در سوریه

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حزب موتلفه اسلامی در پی جنایت تروریستی رژیم صهیونیستی در حمله موشکی به بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق و شهادت جمعی از سرداران مدافع حرم و همراهانشان، بیانیه ای صادر کرد.

آنگونه که ایلنا روایت کرده، متن بیانیه به این شرح است:

بسم رب الشهدا والصدیقین

شهادت در مسیر جهاد با اعداء الله، انعام الهی بر مجاهدان راه خداست و سعادت رزمندگانی است؛ که در راه نجات مظلومین در ستم جباران و ظالمان با همه وجود بپا خواسته اند.

نعمت شهادت بر یاران خالص و سپاهیان پاسدار ارزشهای الهی مبارک باد و دعای خیر ارواح پاکی که در درگاه اباعبدالله، تجمع دارند شامل حال امت اسلامی در همه جای جهان اسلام به ویژه قدس شریف و غزه مقتدر مظلوم گردد و خون پاک بیش از سی هزار شهید غزه، موجب نابودی کامل استکبار و صهیونیسم و فرعونیان معاصر گردد.

در ماه مبارک رمضان و لیالی قدر، رژیم رو به زوال صهیونیست بار دیگر در اقدامی تروریستی با تجاوز و حمله آشکار به دفتر کنسولگری به عنوان بخشی از سرزمین جمهوری اسلامی ایران در دمشق، قوانین بین‌المللی را زیر پا گذاشته و تعدادی از مستشاران نظامی ایرانی را به شهادت رساند.

این جنایت وحشیانه که در سایه حمایت و همکاری آمریکا و هم پیمانان اروپایی آنها روی داد، سندی دیگر بر استیصال این رژیم نامشروع و بیانگر شکست در نبرد با مقاومت اسلامی می باشد و قطعا عواقب آن نیز متوجه آنها می باشد.

حزب موتلفه اسلامی با تبریک شهادت سردار فداکار سرلشگر زاهدی و سردار آقا رحیمی و همراهان آنها به محضر حضرت بقیه الله الاعظم و نایب بر حقش امام خامنه ای و امت شهید پرور و خانواده های شهدا و تسلیت فقدان آنها از خداوند متعال برای آنها علو درجات و همجواری با اولیاء الله و برای داغ دیدگان، صبر و اجر و برای ادامه دهندگان و همگان ثبات قدم در تداوم راه شهدا مسئلت می نماید.

از ملت بزرگ اسلام دعوت می نماید در روز جاودان جمعه قدس با حضور گسترده خود، نابودی ستمکاران جبار و خونخوار صهیونیست و حامیان آنها و انتقام جامع نیرو های اسلامی را فریاد کنند.

اللهم انصر الاسلام والمسلمین و جیوش القدس .

حزب موتلفه اسلامی

27218

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان