پزشکی قانونی شهرستان مهدیشهر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت

رئیس کل دادگستری استان سمنان در آئین افتتاح پزشکی قانونی شهرستان مهدیشهربا تبریک اعیاد دهه کرامت گفت: در آموزه های دینی خدمت به مردم وظیفه ارزشمندی عنوان می شود که در حد یک عبادت است.

پزشکی قانونی شهرستان مهدیشهر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ،حجت‌الاسلام والمسلمین اکبری تصریح کرد: مردم عزیز کشور شایسته بهترین خدمت ها با کمترین هزینه هستند و بایستی برترین خدمات رسانی به آنان صورت پذیرد.

وی با اشاره به مأموریت های قو قضائیه در سال های اخیر، به ویژه دوره تحول و تعالی برای ارائه خدمت به مردم در ابعاد مختلف افزود: ریاست قوه قضائیه تاکید دارند، خدمات رسانی تمامی بخش های دستگاه قضا به نحوه شایسته که زیبنده مردم است انجام و استقرار پزشکی قانونی مهدیشهر در همین راستا است.

رئیس کل دادگستری استان سمنان با اشاره به برخی از وظایف پزشکی قانونی تصریح کرد: استعلام های قضایی در مورد موضوعات مبتلا به این سازمان باید به صورت کارشناسی به مقامات قضایی و به موقع ارائه شود تا رسیدگی قضایی به بهترین نحو ممکن انجام شود.

وی با اشاره به برخی از ویژگی های کارشناسان پزشکی قانونی افزود: ایمان، تعهد، امانت دار بودن و همچنین تخصص، تجربه و عالم بودن لازمه اظهار نظرهای مسئولان پزشکی قانونی است.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری با اشاره به پرتردد بودن محورهای مواصلاتی استان سمنان که بعضاً تصادف درآن رخ می دهد، عنوان کرد: مسئولان پزشکی قانونی استان بایستی دقت مضاعفی را داشته باشند و با کارشناسی های متقن دستگاه قضایی استان را در اجرای هرچه بهتر عدالت یاری کنند و با این اقدام از سودجویی های احتمالی جلوگیری شود.

در این آئین ائمه جمعه مهدیشهر، شهمیرزاد، درجزین، معاونین قضایی دادگستری، دادستان مرکز استان، مدیرکل پزشکی قانونی استان و مسئولان قضایی و اجرایی شهرستان مهدیشهر حضور داشتند.

46

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان