واریز ۱۳ میلیارد تومان کمک نقدی حامیان به حساب ایتام و محسنین بندرعباس

رئیس کمیته امداد منطقه یک بندرعباس از واریز بیش از ۱۳ میلیارد تومان کمک نقدی حامیان نیکوکار طرح اکرام به حساب ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد در سال گذشته خبر داد.

واریز 13 میلیارد تومان کمک نقدی حامیان به حساب ایتام و محسنین بندرعباس

به گزارش خبرآنلاین، «مسیح الله مرادی»، رئیس کمیته امداد منطقه یک بندرعباس در این خصوص گفت: طی سال گذشته حامیان معزز طرح اکرام ایتام و محسنین، مبلغ 13 میلیارد و 35 میلیون تومان به صورت نقدی به حساب فرزندان معنوی خود واریز کرده اند.مرادی با بیان اینکه این مبالغ به صورت مستقیم به حساب ایتام نیازمند و فرزندان محسنین واریز شده است، افزود: این میزان واریزی حامیان نیکوکار در سال 1402 نسبت به سال 1401، رشد 34 درصدی داشته است.

رئیس کمیته امداد منطقه یک بندرعباس گفت: در حال حاضر 575 یتیم و 950 فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد منطقه یک بندرعباس قرار دارند که از حمایت های مادی و معنوی سه هزار و 65 حامی نیک اندیش و سخاوتمند برخوردارهستند.

این مقام مسئول ضمن سپاس و قدردانی از همراهی و حمایت‌های حامیان بزرگواردر مرتفع نمودن نیازهای ضروری فرزندان معنوی خود، یادآور شد: در سال 1401 حامیان نیکوکار مبلغ 9 میلیارد و 725 میلیون تومان به حساب فرزندان معنویشان واریز نموده بودند.

46

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان