مظلومی: استقلال باید با لیست نکونام جلو برود

پیشکسوت استقلال گفت این باشگاه امسال باید طبق لیست جواد نکونام پیش برود تا دوباره با مشکلات فصل گذشته روبه‌رو نشود.

مظلومی: استقلال باید با لیست نکونام جلو برود

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پرویز مظلومی که برای شرکت در مرحله دوم انتخابات ریاست‌جمهوری در سالن افراسیایی مجموعه ورزشی شهید شیرودی حضور پیدا کرده بود، درباره بازیکنان تیم استقلال برای فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: باید ببینیم لیست جدید جواد نکونام چیست و باشگاه باید با لیست نکونام جلو برود. اگر قرار باشد خارج از لیست جلو برود دوباره با همان مشکلاتی که در فصل گذشته مواجه شدیم و استقلال از آن مساله متضرر شد مواجه خواهیم بود امیدوارم امسال شاهد مشکلات سال گذشته نباشیم.

وی گفت: باید ببینیم مربی چه بازیکنی را می‌خواهد. من که نمی‌توانم در این زمینه اظهار نظر کنم. مربی روی سیستمی که کار می‌کند بر اساس آن بازیکن جذب می‌کند. ما نمی‌توانیم به مربی بگوییم فعلا بازیکن را با توجه به بودجه‌ای که هست جذب کند. اگر آن بودجه را بخواهیم صرف جذب چند بازیکن خارجی کنیم دستمان بسته است، بودجه ناچیز است و الان نیز صحبت می‌شود هر کسی می‌خواهد قرارداد منعقد کند ماشاءالله قیمت ها خیلی بالا رفته است.

مظلومی در پاسخ به این پرسش مگر قرار نبود با آمدن هلدینگ مشکل بودجه استقلال حل شود، خاطرنشان کرد: بودجه حل است و مشکل خاصی وجود ندارد، بودجه سقف دارد و سقف آن 420 میلیارد است و باید طبق سقف بازیکن جذب کنیم، اگر قرار است خلاف کنیم فاتحه آن خوانده شده است.

پیشکسوت استقلال در پایان گفت: نرخی که در خصوص جذب برخی از بازیکنان شنیده‌ام که حدود 100 میلیارد است. البته حق بازیکنان ماست که از لحاظ زندگی و آینده تامین باشند اما این قیمت‌ها نیستند.

258 258

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر