ترامپ : نانسی دیوانه در تلاش است رای‌دهندگان را متقاعد کند که بایدن نابغه است

ترامپ در حساب کاربری خود در Truth Social نوشت: «نانسی پلوسی دیوانه بیش از جو بایدن خواب آلود و سکندری‌خور دچار یک نوع آشفتگی ادراکی است، نانسی همچنین از یک مورد قطعی TDS، سندروم اختلال ترامپ رنج می‌برد.»

ترامپ : نانسی دیوانه در تلاش است رای‌دهندگان را متقاعد کند که بایدن نابغه است
به گزارش خبرآنلاین، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور سابق آمریکا گفت: «نانسی پلوسی» رئیس پیشین مجلس نمایندگان در تلاش است تا هر کسی را که به حرف‌هایش گوش می‌دهد، متقاعد کند که جو بایدن یک «نابغه» است.
به گزارش شفقنا، ترامپ در حساب کاربری خود در Truth Social نوشت: «نانسی پلوسی دیوانه بیش از جو بایدن خواب آلود و سکندری‌خور دچار یک نوع آشفتگی ادراکی است، نانسی همچنین از یک مورد قطعی TDS، سندروم اختلال ترامپ رنج می‌برد.»
وی افزود: «نانسی کاملاً دیوانه است، او دو بار سعی کرد من را استیضاح کند و شکست خورد. اکنون می‌بینم که دوره افتاده می‌گوید من تهدیدی برای دموکراسی هستم. نه، اینها فقط اطلاعات نادرستی برای چپ رادیکال دموکرات است، این تنها چیزی است که از دست نانسی برمی‌آید، او سعی می‌کند هر کسی را که به حرفش گوش می‌دهد را متقاعد کند که جو یک نابغه است و در وضعیت خوبی قرار دارد اما همه واقعیت را می‌دانند.»
310320
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر