پماد درمان بواسیر
وردپرس 24
پماد درمان بواسیر
وردپرس 24

جزئیات چاقوکشی به یک شهردار ناحیه در تهران

فارس نوشت: شهردار منطقه ۱۹ با بیان توضیحاتی در مورد مجروح شدن شهردار ناحیه ۳ در اثر ضربه چاقو گفت: در حال حاضر حال عمومی مساعدی دارد.

جزئیات چاقوکشی به یک شهردار ناحیه در تهران

سید مهدی هدایت شهردار منطقه 19 تهران در خصوص مجروح شدن شهردار ناحیه 3 این منطقه اظهار کرد: در ناحیه 3 منطقه 19 بیشترین ساخت و سازهای غیر مجاز را شاهد هستیم لذا از سید جواد هاشمی که جزء پاکدست ترین نیروهای شهرداری تهران است استفاده کرده ایم.

وی گفت: از روزی که ایشان در ناحیه 3 مشغول به کار شدند جلوی ساخت و ساز غیر مجاز و مافیایی این عرصه را گرفته است. لذا به واسطه این اقدام مثبتی که دارند هر هفته شاهد اتفاقات و تهدیداتی از جانب افراد سود جو هستیم.

جزئیات چاقوکشی به یک شهردار ناحیه در تهران

شهردار منطقه 19 بیان کرد: دیروز متاسفانه شهردار ناحیه 3 منطقه در هنگام انجام ماموریت با چاقو مورد ضرب و جرح قرار گرفته و از ناحیه سر مجروح، که منجر به 22 بخیه در همان ناحیه شد و الان حال عمومی ایشان بهتر است.

هدایت افزود: در هفته گذشته هم یک مورد مشابه ضرب و جرح برای شهردار ناحیه پیش آمده بود که خوشبختانه در آن حادثه آسیب جدی برای آن پیش نیامد.

وی بیان کرد: معاون دادستان تهران و همکاران نیروی انتظامی پای کار هستند که ما پیرو دستوری که آقای زاکانی در ارتباط با مقابله با فساد و ساخت و سازهای غیر مجاز دادند بتوانیم گام های خوبی برداریم.

شهردار منطقه 19 تاکید کرد: این اتفاقات قطعا عزم ما را برای برخورد با متخلفان و مفسدان نه تنها کم بلکه بیشتر خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

چاقوکشی برای شهردار ناحیه در تهران؛ قبلا به او تیراندازی کرده بودند/ عکس

انتشار تصاویر متهمان سرقت مقرون به آزار با دستور قضایی برای شناسایی شکات

47231

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان