تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

تعطیلی مدارس برخی مناطق کرمان در پی بارش برف

رییس اداره روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش کرمان گفت: مدارس برخی مناطق این استان به دلیل بارش برف تعطیل است و در بستر شاد فعالیت خواهند کرد.

تعطیلی مدارس برخی مناطق کرمان در پی بارش برف

مهران باهری در گفت و گو با خبرآنلاین گفت: در پی بارش برف و یخ زدگی معابر امروز شنبه هشتم بهمن 1401 مدارس شهرهای کرمان، چترود، باغین، ماهان، رباط، نوق، رفسنجان و سرچشمه در دوره های پیش دبستانی و ابتدایی تعطیل و آموزش به صورت مجازی دنبال می شود.
او اضافه کرد: در شهرستان زرند مدارس پیش دبستانی و ابتدایی این شهر و مدارس تمامی دوره های تحصیلی مناطق سربنان و دشتخاک و در شهرستان راور تمامی مدارس مناطق فیض آباد، هجدک و حورند تعطیل است.
باهری اظهار داشت: در شهرستان بردسیر، مناطق سیرچ و کوهپایه کرمان مدارس تمامی دوره های تحصیلی تعطیل است و در شهرستان کوهبنان هم مدارس دوره های پیش دبستانی و ابتدایی تعطیل و مدارس در دوره متوسطه با دو ساعت تاخیر شروع به کار می کنند.

46

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان