تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

زنم را بلاژ برایم خواستگاری کرد

رضا چلنگر از شنیدن خبر درگذشت بلاژویچ به شدت شوکه شد.

زنم را بلاژ برایم خواستگاری کرد

ایمان گودرزی: رضا چلنگر در اتوبان تهران به کرج بود که خبر درگذشت بلاژویچ را شنید.او که از این اتفاق بهت زده بود به خبرآنلاین گفت:«یا خدا!وای ! وای !وای!بهم ریختم.کی این اتفاق افتاد؟یک مرد بزرگ را از دست دادیم.مردی بزرگ،مربی بزرگ،همه چیز تمام.برای شخص من که همه کار کرد.»

چلنگر این را گفت و ادامه داد:«سرطان داشت.از همان سال 98.البته فرانسوی ها عملش نکردند و یک عمل جراحی در اتریش انجام داد.در ایران که بود همه چیز خوب بود اما رفته رفته همه چیز بدتر شد.این سری های آخر شیمی درمانی می کرد و در انظار حاضر نمی شد.از برانکو هم که می پرسیدم او هم بی خبر بود.بیشتر خبرها از طریق پسرش بود.»

چلنگر که مترجم بلاژ در تیم ملی ایران بود در ادامه می گوید:«خاطرات زیادی از او دارم.یک طوری که اصلا باید بگویم خیلی از زندگی ام را مدیو او هستم.خب من در سفارت خانه مترجم بودم اما وقتی به فوتبال آمدم خیلی چیزها تغییر کرد.اصلا زنم را بلاژ برای من خواستگاری کرد.ای خدا!باورم نمی شود.حتی یک گردنبند و عطر هم برای زنم خرید.افتخار می کنم که در کنار این مرد بزرگ کار کردم.»

251 251

قیمت بک لینک و رپورتاژ

کمتر کسی میدونه که سریعترین راه خرید دلار، خرید تتر هستش. چون قیمت هر تتر برابر با ۱ دلاره. تتر در هر لحظه از شبانه روز خرید و فروش میشه و نگرانی نگهداری از دلار کاغذی رو هم نداره. در حال حاضر بزرگترین صرافی که این امکان رو به ایرانی‌ها میده، صرافی نوبیتکس هست. شما در کمتر از سه دقیقه می‌تونین تو این صرافی حساب باز کرده و سریع و آسان به‌ صورت آنلاین دلار بخرین.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان