باربری مازندران
آکام آتا
باربری مازندران
آکام آتا

آماده باش پلیس نیویورک پیش از دادگاه ترامپ

در آستانه حضور دونالد ترامپ در دادگاه رسیدگی به پرونده پرداخت حق السکوت به یک بازیگر فیلم‌های غیر اخلاقی، پلیس نیویورک به حالت آماده باش در آمد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از خبرگزاری فرانسه، در حالی که قرار است دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا روز سه شنبه در دادگاه حاضر و در مورد اتهامات وارده تفهیم اتهام شود، پلیس این شهر به حالت آماده باش در آمد.

بر اساس این گزارش، منابع پلیس به شبکه تلویزیونی ان بی سی گفتند تمام ماموران پلیس نیویورک ماموریت دارند از روز جمعه به مدت یک هفته، با یونیفورم در معابر عمومی حضور داشته باشند.

سخنگوی پلیس نیویورک در پاسخ به پرسش خبرگزاری فرانسه، در ایمیلی نوشت: «ماموران پلیس در حالت آماده باش قرار گرفته اند و این ماموریت همچنان آماده پاسخگویی است و این فرصت را برای همه تضمین می‌کند که از حقوق خود به شیوه‌ای مسالمت آمیز استفاده کنند».

سخنگوی پلیس شهری که سابقه خشونت در آن وجود دارد، گفت: «در حال حاضر هیچ تهدید معتبری برای نیویورک وجود ندارد».تاکنون تنها چند 10 نفر از مخالفان و طرفداران ترامپ در محله منهتن تظاهرات کرده اند.

بر روی پارچه نوشته‌هایی که مقابل برج ترامپ دیده می‌شود، نوشته شده است: «ترامپ را زندانی کنید». مخالفان ترامپ بر این باورند که هیچ کس نباید بالاتر از قانون باشد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
تبلیغات متنی