وحشت خفته در تابلوی نقاشی!

پخش دوبله اختصاصی فیلم «ترک خورده» از امشب ۱۳خرداد در فیلیمو آغاز می‌شود. این فیلم ژانر وحشت، محصول کشور تایلند است و توانسته نظر منتقدان بسیاری را به خود جلب کند.

وحشت خفته در تابلوی نقاشی!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم ترک خورده (Cracked) به کارگردانی سوراپانگ پلونسانگ در سال 2022 ساخته شده و به اعتقاد برخی منتقدان، تماشای این فیلم برای علاقمندان ژانر وحشت برابر است با یک ساعت‌ونیم تجربه ترس و دلهره تکرار نشدنی!
ماجرای فیلم ترک خورده از این قرار است که راجو یک تابلوی نقاشی را از پدر مرحومش به ارث می‌برد و کسی را استخدام می‌کند تا تابلو را تعمیر کند؛ اما هیچ یک از آن دو نمی‌دانند که این اثر گرانبها، قصه‌ای پیچیده دارد و ترس و وحشتی کم‌نظیر را برای آنها رقم می‌زند.
شایان ماجرای فیلم ترک خورده از این قرار است که راجو یک تابلوی نقاشی را از پدر مرحومش به ارث می‌برد و کسی را استخدام می‌کند تا تابلو را تعمیر کند؛ اما هیچ یک از آن دو نمی‌دانند که این اثر گرانبها، قصه‌ای پیچیده دارد و ترس و وحشتی کم‌نظیر را برای آنها رقم می‌زند.
بر اساس این گزارش، با هدف تکریم مخاطب و تکمیل آٰرشیو بهترین فیلم‌های سینمای جهان دوبله اختصاصی و باکیفیت فیلم «ترک خورده» به مدیریت حسام صادقی نیکو و صدابرداری مهدی اداوی و ترجمه‌ای از حانیه حسن آبادی منتشر می‌شود. «اعظم حبیبی، مهبد قناعت پیشه، حسام صادقی نیکو، شیدا زینی، آرشیا آروین، مریم خلقتی، جوانه برهانی در کنار استاد سعید مقدم منش» گویندگان این فیلم هستند.

5757

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان