سرنوشت قتل فراری؛ ۲ نفر را مقابل اداره آب کشته بود

تسنیم نوشت: فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری قاتل مسلحی که دو روز گذشته پس از کشتن ۲ نفر و مجروح کردن ۳ نفر دیگر متواری شده بود خبر داد.

سرنوشت قتل فراری؛ 2 نفر را مقابل اداره آب کشته بود

سردار رهام بخش حبیبی ‌اظهار داشت: قاتل مسلحی که دو روز گذشته پس از کشتن 2 شهروند مرد 35 و 40 ساله در فراشبند و مجروح کردن 3 مامور انتظامی به سمت کوه ها و باغات اطراف شهرستان قیروکارزین متواری شده بود با اشراف اطلاعاتی پلیس و تلاش تیم های زبده ای از افسران سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی استان، کارآگاهان پلیس آگاهی استان و ماموران انتظامی شهرستان های فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند کمتر از 48ساعت در کوه‌های اطراف شهرستان قیروکارزین دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان فارس ضمن اشاره به اینکه وضعیت مزاجی مامورین مصدوم شده رضایتبخش است گفت در مخفیگاه متهم یک اسلحه کلاش به همراه خشاب و تعدادی مهمات مربوطه کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه متهم برای تحقیقات بیشتر درخصوص علت و انگیزه قتل در اختیار مقام قصایی قرار گرفت تاکید کرد امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و ماموران انتظامی با هرگونه شرارت و ناامنی در هر نقطه ای از استان قاطعانه برخورد خواهند کرد.

عصر روز چهارشنبه فردی با اسلحه کلاش دو شهروند بی‌گناه را در شهرستان فراشبند به قتل رسانده و متواری می‌شود. در ادامه و پس از اعلام خبر به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 کارآگاهان پلیس آگاهی در تحقیقات اولیه مطلع شدند مرد قاتل 32 ساله بنا به دلایل نامعلومی مقابل ساختمان اداره آب شهرستان فراشبند و با اسلحه کلاش اقدام به تیراندازی می‌کند که در این حادثه متاسفانه 2 نفر شهروند مرد (35 و 40 ساله ) بر اثر اصابت تیر مستقیم به قتل می‌رسند و قاتل با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه به سمت کوه و باغات اطراف متواری می‌شود.

در ادامه درگیری و تعقیب و گریز فرمانده انتظامی شهرستان قیروکارزین و 2 نفر دیگر از کارکنان پلیس نیز مجروح و روانه بیمارستان می‌شوند.

سرنوشت قتل فراری؛ 2 نفر را مقابل اداره آب کشته بود

بیشتر بخوانید:

قتل جوان 21 ساله در شمال تهران

233233

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر