گلایه‌ها قهرمان ایرانی پس از کسب طلای آسیا

قهرمان سنگنوردی بازی‌های آسیایی هانگژو گفت: امکانات ندارم و اگر مدال می‌گیرم به عشق مردم ایران است.

گلایه‌ها قهرمان ایرانی پس از کسب طلای آسیا

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خبرآنلاین به هانگژو؛ رضا علیپور پس از کسب مدال طلای سنگنوردی بازی‌های آسیایی هانگژو بیان کرد: من سرباز مردم ایران هستم و به عشق مردم ایران این مدال را گرفتم. خوشحالم که توانستم دوباره مدال طلای خود را در بازی‌های آسیایی تکرار کنم اما این یک رقابت نابرابر است.

تنها حریفم خودم هستم

او ادامه داد: فکر می‌کنم 10 سال است که این حرف را تکرار می‌کنم. من دیواره داخل سالن ندارم و اگر در این بی‌امکاناتی هم مدالی به دست می‌آورم به عشق مردم ایران است.

امکانات ندارم

علیپور در پاسخ به این پرسش که کدام حریفش بیشتر از او اذیت کرد؟ گفت: تنها رقیبم خودم هستم و هر بار باختم به خودم باختم. من خیلی تمرین کرده بودم و خوشحالم که توانستم بار دیگر مردم ایران را خوشحال کنم. از این پس دیگر برای المپیک پاریس تلاش می‌کنم اما باز هم می‌گویم من امکانات ندارم و این برای ورزش ایران، برای کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش زشت است.

او تاکید کرد: در استان من دیواره می‌سازند اما سرعتش کم است. من به عشق مردم استانم قزوین تلاش می‌کنم و در این سال‌ها هم چیزی به من نرسیده است. اگر پولی به دست آورده‌ام برای بر اساس پاداش مدال‌هایم بوده که آن را هم در ورزش هزینه کرده‌ام.

258 258

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر